4 חודשים אחרי

ביישובי המועצה האזורית אשכול: אותרו אמצעי לחימה ששימשו את מחבלי הנוח'בה

מתחילת השבוע הועברו לתחנת המשטרה באופקים ציוד מלחמתי רב, ששימש את מחבלי החמאס בבוקר שמחת תורה ושעמו חדרו לתוך יישובי הארץ במתקפת הפתע וביצעו מעשי טרור (משטרה)

קובי אטינגר | כיכר השבת |
(צילום: דוברות המשטרה)

המחוז הדרומי של משטרת ישראל ממשיך לפעול מתחילתה של מלחמת 'חרבות ברזל' לאיתור שלל ואמצעי לחימה, שנאספו במוקדי הלחימה השונים, על מנת למנוע מעברם לידי גורמים פליליים או גורמי פח"ע, ובמטרה לשמור על שלומו של הציבור ובטחונו.

במסגרת הפעילות התקבל במשטרת אופקים לאחרונה דיווח המצביע לכאורה על תופעה חמורה של איסוף פריטי אמל״ח וציוד שנאסף מאזורי הלחימה. כך פרסמה היום (שלישי) משטרת ישראל.

מתחילת השבוע הועברו לתחנת משטרת אופקים, על ידי רכזי הביטחון של המועצה האזורית אשכול, אמצעי לחימה שאותרו ביישובי המועצה הכוללים: שני מקלעים, תחמושת ואופנוע ששימשו את מחבלי החמאס בזמן הלחימה, ושבאמצעותו חדרו אל תוך שטחי הארץ וביצעו מעשי טרור.

כלל אמצעי הלחימה שנתפסו זוכו על ידי חבלני המחוז הדרומי והועברו להמשך טיפול בתחנת אופקים של מרחב הנגב.

מהמשטרה נמסר: "אנו שבים ומבקשים מהציבור להמשיך לגלות ערנות ואחריות אזרחית ולדווח למוקד 100 של המשטרה בכל מקרה של איתור פריט אמל"ח, שהחזקתו מהווה עבירה פלילית, ושיש בו בכדי להוות סכנה ובפרט לאמל"ח ותחמושת שהושארו בזירות הלחימה השונות למען שמירה על שלומם וביטחונם של התושבים וציבור המבקרים באזור".

(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)
(צילום: דוברות המשטרה)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר