נתניהו החליט: זה היועץ החדש לביטחון לאומי

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע על החלטתו למנות את תא"ל במיל' אבריאל בר-יוסף, לראש המטה לביטחון לאומי והיועץ לביטחון לאומי לראש הממשלה. "ניסיון ביטחוני ומדיני רב ועשיר" (חדשות)

אבריאל בר-יוסף (צילום: ארכיון)

ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע היום (רביעי) על החלטתו למנות את תא"ל במיל' אבריאל בר-יוסף, לראש המטה לביטחון לאומי והיועץ לביטחון לאומי לראש הממשלה.

בר יוסף (61) נשוי, אב לארבעה וסב לשלושה, שימש מאז שנת 2009 ועד לפני כחצי שנה כמשנה לראש המל"ל. במהלך השנים 2009-2004 ניהל בר יוסף את ועדת חוץ וביטחון של הכנסת ואת הוועדה לתקציב הביטחון.

בר יוסף, שירת בצה"ל 25 שנה, השתחרר בדרגת תת אלוף ובתפקידו האחרון כיהן כראש מספן ציוד בחיל- הים. לאבריאל בר יוסף תואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת גלזגו ותואר שני בהנדסה מאוניברסיטת מישיגן.

רה"מ בנימין נתניהו מסר: "לתא"ל במיל׳ אבריאל בר- יוסף ניסיון ביטחוני ומדיני רב ועשיר, הן בצה"ל והן במל"ל. אל מול האתגרים המורכבים העומדים לפנינו, אני משוכנע שכראש המל"ל, יידע לתרגם את נסיונו וכישוריו לטובת ביטחון ישראל".

בר יוסף מסר בתגובה למינוי: "אני מודה לראש הממשלה על האמון שהוא נותן בי. אני מודע לגודל האחריות ולאתגרים העומדים בפנינו. אעשה את כל הנדרש כדי להצליח בתפקידי, למען מדינת ישראל".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר