"פרובוקטורית ירודה"

למה עפר שלח נגד הדחת חנין זועבי מהכנסת?

יו"ר סיעת 'יש עתיד' ח"כ עפר שלח הודיע כי אין בכוונתו לחתום על היוזמה בכנסת להדיח את חברת הכנסת חנין זועבי מתפקידה • "פרובוקטורית ירודה, שחצתה כל גבול" (חדשות)

ישי כהן | כיכר השבת |
עפר שלח (צילום: מרים אלסטר - פלאש 90)

יו"ר סיעת 'יש עתיד' ח"כ עפר שלח הודיע הבוקר (ראשון) כי אין בכוונתו לחתום על היוזמה בכנסת להדיח את חברת הכנסת חנין זועבי מתפקידה כחברת כנסת.

לדברי שלח: "אני לא סובל את חנין זועבי. היא פרובוקטורית ירודה, שחצתה כל גבול בשביל כותרת. קשה אפילו להגיד עליה שקיומה בכנסת הוא אות כבוד לדמוקרטיה בישראל, כי היא לא מייצגת איש חוץ מעצמה. בבחירות לראשות עירית נצרת זועבי קיבלה אחוזים ספורים, אפילו בל"ד דחקה אותה אל מחוץ לרשימה".

"באותה מידה", הוסיף שלח, "אני מתנגד לחוק ההדחה. זה עוד אחד מהחוקים האופייניים של הממשלה הזו, שלא מבינה דבר בדמוקרטיה ועסוקה רק בהסתה. התנגדנו לחוק הזה, וכיו״ר סיעה הבטחתי לעצמי שאעשה הכל כדי שלא ימומש אי פעם. אם זועבי עברה על חוק המאבק בטרור או ההסתה או כל חוק אחר, שיוגש נגדה כתב אישום ונסיר את חסינותה, כמו שקרה לבאסל גאטס. לא בדרך הזו".

לדבריו: "מי שפותח עכשיו, מטעמי מצוקה פוליטית, במסע להדחתה של זועבי מהכנסת, עושה לה שירות שלא מגיע לה. במקום שתיעלם מהתודעה כראוי לה, עוזרים לה להצטייר כקורבן וכלוחמת למען הדמוקרטיה. ואגב, תלונה פשוטה לוועדת האתיקה תעיף אותה מהמליאה לחצי שנה, ותגיע לאותה תוצאה בדרך ראויה".

בסיום דבריו הדגיש ח"כ שלח: "אסור לתת לזועבי את הצ'ופר הזה. אסור גם לתת לקואליציה להשתמש בכלי הבזוי שהמציאה. לכן לא אחתום על היוזמה להדיח אותה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר