האזינו: 3 עיתונאים עושים "אמבוש" לשר אלי ישי

השר אלי ישי הוזמן להתראיין אצל רזי בגל"צ ואז גילה שיש עוד 2 מראיינים: איילה חסון ואודי סגל. וגם: האם סיפר לגר"ע על הפרשה? (בכיכר)

ישראל אהרון | כיכר השבת |
השר ישי (צילום: פלאש 90)

שר הפנים, אלי ישי, אומר כי ההחלטה לקדם את בנייתן של 1,600 יחידות דיור ברכס שועפט שבמזרח ירושלים לא נועדה כדי להעביר מסר לסגן נשיא ארצות הברית המבקר בישראל: "האישור הוא אישור טכני בלבד ואין לנו שום כוונה לפגוע או להתגרות בסגן הנשיא", אמר ישי בראיון לתכניתנו "מה בוער" עם רזי ברקאי.

עם זאת, הסביר שר הפנים כי ירושלים לא נכללת בהקפאה אותה יזמה הממשלה למשך עשרה חודשים בהתנחלויות ביהודה ושומרון. "בירושלים בשכונות רמות, גילה, רמת אשכול, ורמת שלמה בונים כרגיל, אבל זה נכון שבימים של ביקורים לא צריכים להיות דיונים בנושאי אישורי בנייה בירושלים", הוסיף ישי.

את הטענות לפיהן גורמים בתוך הועדה לתכנון ובנייה בעריית ירושלים מנסים לקדם אג'נדה אישית הודף ישי מכל וכל: "הזימון לישיבה הזאת נקבע עוד לפני שידענו על ביקורו של ביידן, והפקידים כלל לא ידעו שהוא יגיע לארץ".

השר ישי, שחשב כי יתמודד מול מראיין אחד, רזי ברקאי, גילה כי על הקו שני עיתונאים נוספים: איילה חסון מערוץ 1 ואודי סגל מערוץ 2.

הם הפנו אליו שאלות והוא השיב אליהם אחד לאחד, וגם השיב: מה סיפר למרן הגר"ע יוסף.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר