פרשה חדשה?

יאיר נתניהו חשף: וינשטיין מונה ליועמ"ש לבקשת ליברמן

האם יהודה וינשטיין, שסגר את תיקי החקירה של ליברמן, מונה ליועץ המשפטי לפי דרישת איווט? וינשטיין מכחיש ובישראל ביתנו המליצו למטה הליכוד לצרף פסיכיאטר בדחיפות (פוליטי)

(צילום: פלאש 90)

בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, יאיר נתניהו, תקף הבוקר (חמישי) בחריפות את איווט ליברמן, וטען כי הוא דרש למנות בזמנו את יהודה וינשטיין ליועץ המשפטי לממשלה.

בציוץ בחשבון הטוויטר שלו העלה צילום מסך של כתבה על עד מתיק ליברמן שנעלם, וכתב: "שאף אחד לא יתבלבל מה המניעים הנסתרים של ליברמן".

עמוס שוקן, מו"ל עיתון הארץ הגיב לו: "יאיר, הבעיה היא כנראה שאביך בחר ביהודה וינשטיין ליועמ"ש כדי שימרח ויסגור את התיקים של ליברמן".

נתניהו הבן השיב: "אני אגלה לך סקופ. זאת הייתה דרישה קואליציונית הכי חשובה שלו (של ליברמן) ב2009. לא הייתה לו ברירה".

בעקבות הקישור שנעשה בין הדברים לפרשת בר-און - חברון הזכורה, מיהרו כל הצדדים לפרסם הכחשות והבהרות לדברים.

מטעמו של יאיר נתניהו נמסר: "ב-2009 יאיר היה תלמיד תיכון שלא היה מעורב בכלל בעניינים פוליטיים. התגובה לעמוס שוקן מתבססת על דברים שנאמרו בשיח הציבורי בשנת 2015 סביב פרסום ספרה של עו"ד אביה אלף 'תיק ליברמן'".

מישראל ביתנו נמסר: "מאז 1999 ועד היום מעולם לא העלנו כל דרישה במשא ומתן הקואליציוני בנוגע לבחירת יועץ משפטי לממשלה. הטענה האחרונה בנדון היא שיא חדש בשקרים ובפרנויות מבית המדרש של לשכת ראש הממשלה ומקורביו. אנו מציעים למטה הליכוד לצרף באופן דחוף פסיכיאטר בעל שם וניסיון מוכח".

יהודה וינשטיין אמר לוואלה! NEWS בתגובה: "עד שהתמניתי לתפקיד וראיתי את ליברמן בישיבת הממשלה לא הכרתי אותו, לא נפגשתי איתו, ולא דיברתי איתו אפילו דרך מקרה. ההחלטה לסגור את התיק ניתנה מטעמים מקצועיים ומנויה על עשרות עמודים והייתי מקבל אותה גם היום. מעבר לזה לא אתייחס לדברים שכותב יאיר נתניהו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר