בחירות 2020

הקמפיין של 'הימין החדש' - ללא איילת שקד

מפלגת 'הימין החדש' השיקה את קמפיין הבחירות שלה, אלא שאיילת שקד, שהייתה מנהיגת המפלגה בבחירות האחרונות, ומגששת את דרכה הפוליטית, לא נוכחת בקמפיין (אקטואליה)

אבי רבינא | כיכר השבת |
איילת שקד בכנסת, בשבוע שעבר (צילום: חיים גולדברג, כיכר השבת)

מפלגת 'הימין החדש' השיקה בשעה האחרונה (שני) את קמפיין הבחירות שלה, לסבב השלישי של הבחירות לשנה זו, אלא שאיילת שקד, שהייתה מנהיגת המפלגה בבחירות האחרונות - לא נוכחת בקמפיין.

במפלגה ציינו כי קמפיין 'הימין החדש' ממוקד למצביעי 'ישראל ביתנו' ו'כחול לבן', תחת הסלוגן "ימין בטוח - לא בכאילו ולא לפעמים".

נכון לעכשיו, איילת שקד מגגשת את דרכה במערכת הפוליטית, ובשלב זה לא החליטה אם תתמודד במסגרת 'הבית היהודי' או במפלגת 'ימין החדש'.

תחת הסיסמא "יש ימין בכאילו, יש ימין לפעמים, הימין החדש - ימין בטוח", מתייחסים בקמפיין ל'כחול לבן' ולאיווט ליברמן בעקיצה: "ימין בכאילו" ו"ימין לפעמים". הקמפיין יופנה בעיקר למגזר הרוסי ולערים בהן ריכוז גבוה של מצביעי כחול לבן, בדגש על תל אביב והשרון.

מודעת הקמפיין החדש

כפי שהכריז יו"ר 'הימין החדש', שר הביטחון נפתלי בנט, מפלגתו תרוץ בבחירות באופן עצמאי. בנט מגבש בימים אלה את הרשימה לכנסת, את צוות הקמפיין ואת המסרים המרכזיים. בימים הקרובים יוקמו מטות הפעילים של המפלגה וייקבעו כנסים ראשונים.

כפי שדווח ב'כיכר השבת', ב'בית היהודי' הודיעו הבוקר כי הם מתנגדים לערכית פריימריז ולניסיון להדחת היו"ר הרב רפי פרץ, זאת בעוד השר בצלאל סמוטריץ ואיילת שקד מצדדים בעד קיום פריימריז.

מהימין החדש נמסר: "אין שלטון ימין בלי ימין חדש גדול, שיפסיק את ההתחזות של מפלגות אחרות. ימין זה לא רק במישור המדיני. אנחנו ימין כלכלי, ימין של חרות הפרט, ימין שלא מחויב לוועדים. הימין החדש הוא ימין בטוח, לא כאילו ולא לפעמים".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר