הכהונה השניה ● ראיון

אייכלר שוב ח"כ: "לשונאי החרדים יש ממה לחשוש"

בראיון ראשון מאז כניסתו לתפקיד, תוקף יו"ר סיעת יהדות התורה ישראל אייכלר את עמותת חדו"ש שהוציאו את דו"ח ההתבטאויות שלו לכלל חברי הכנסת ● "המצב של הציבור החרדי לא פשוט. יש שנאה גדולה כלפינו". אחר צהריים הסתיימה ההצבעה בסיעת יהדות התורה על חלוקת התפקידים (ארץ)

איטל קציר | כיכר השבת |
אייכלר ומוזס, היום (צילום: חדשות 24)

רק נכנס לתפקידו וכבר ניצב בחזית ההסברה. חבר הכנסת הרב ישראל אייכלר שב היום למסדרונות הכנסת כח"כ מן המניין, וכבר זכה ל"קבלת פנים" חמה.

עמותת חדו"ש הפיצה היום קובץ של התבטאויות שלו כלפי המגזר החילוני, דברים שנאמרו ונכתבו על ידי אייכלר בבמות השונות שעמדו לרשותו בשנים האחרונות בתקשורת החרדית.

אייכלר מגיב היום בזעם לדברים.

בראיון לעיתונאי חיים גריידינגר ב"הקול החרדי" הוא אומר, "שונאי החרדים יודעים היטב שיש ממה לפחד. יש הרבה מאוד עבודה לעשות. המצב היום הוא לא פשוט - אנשים מפחדים להזדהות איתנו וזה דבר שאי אפשר לקבל.

"צריך לחזק את ההסברה היהודית וללמוד מדרכי הפעולה של שונאי החרדים שמשתלטים על הזירה התקשורתית".

לחלוקת התפקידים הפנימית שגרמה למתיחות עד הרגע האחרון בתוך סיעת יהדות התורה הוא מתייחס בביטול ואומר, "זה שטויות, הדברים האלה לא מטרידים אותי.

"קיבלתי על עצמי בשמחה את השליחות. אנחנו נמצאים במלחמה וחייל שנמצא בלחימה לא בודק מה שמו לו בסנדוויץ".

בתוך כך, בשעות הערב סיימו חברי אגודת ישראל ודגל התורה את ההצבעה בישיבת הסיעה בכנסת.

חבר הכנסת מנחם-אליעזר מוזס נבחר לכהן כסגן שר החינוך במקומו של מאיר פרוש, הח"כ היוצא, ואילו ישראל אייכלר מתהדר מעתה גם בתואר של יושב ראש סיעת יהדות התורה בכנסת.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר