סקר חדש

בני גנץ עוקף את נתניהו בהתאמה לראשות הממשלה ומפלגתו במקום הראשון

סקרים חדשים שפורסמו הערב בצל הסערות סביב הועדה למינוי שופטים מעלים כי מפלגתו של בני גנץ מקבלת את מרבית הקולות, והוא עצמו לפי אחד הסקרים עוקף את נתניהו בהתאמה לראשות הממשלה (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
גנץ ונתניהו (צילום: Miriam Alster/FLASH90)

בצל הסערה בכנסת סביב הועדה למינוי שופטים והרפורמה המשפטית, האם נתניהו נפגע בקרב מצביעיו? האם הממשלה מאבדת מהתמיכה שניתנה לה בתקופת הבחירות וכמה?

לפי סקר מנדטים של חדשות 13 ופרופ׳ קמיל פוקס שפורסמו הערב (חמישי), לו הבחירות נערכו היום הממשלה הנוכחית הייתה מקבלת 50 מול 61 של הממשלה הקודמת.

זה פילוח המנדטים לפי סקר חדשות 13 ופרופ׳ קמיל פוקס - המחנה הממלכתי 28, הליכוד 24, יש עתיד 17, ש״ס 9, יהדות התורה 7, ישראל ביתנו 6, רע״ם 6, הציונות הדתית 5, עוצמה יהודית 5, חדש-תע״ל 5, מרצ 4, בלד 4, העבודה לא עוברת את אחוז החסימה, חד”ש-תע״ל עם 5 מנדטים, בל״ד עם 4 מנדטים.

בסקר המנדטים שפורסם הערב בחדשות 12, לו הבחירות היו נערכות היום גוש תומכי נתניהו היו מקבלים 54 מנדטים וגוש מתנגדי נתניהו, בלי מפלגת חד"ש תע"ל - 61 מנדטים. עוד בסקר של חדשות 12 - המחנה הממלכתי והליכוד בתיקו ושניהם עם 27 מנדטים.

בחדשות 12 גם בדקו מי מתאים יותר לתפקיד ראש הממשלה - בנימין נתניהו או בני גנץ. בני גנץ עקף את נתניהו באחוז, כאשר נתניהו זכה ב-36% מהנשאלים שחשבו שהוא הכי מתאים, לעומת 37% שחשבו שגנץ מתאים יותר.

בשאלה דומה שנבדקה מול יאיר לפיד ניצח נתניהו ב-9%. כאשר 39% סברו שהוא מתאים יותר לעומת 30% שסברו שלפיד מתאים יותר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר