ה'עריק' הראשון נחשף?

אדלשטיין מסרב להכחיש שלא הצביע לאלהרר: "לא נכנס לזה"

במהלך ריאיון לתכנית 'פגוש את העיתונות', יו"ר ועדת חוץ וביטחון סרב לומר אם ציית להנחיות נתניהו שלא לתמוך בנציגת האופוזיציה לוועדה לבחירת שופטים (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
יולי אדלשטיין (יונתן זינדל, פלאש 90)

אחרי שתועד עם יו"ר המחנה הממלכתי זמן קצר לאחר הצבעתו לוועדה לבחירת שופטים, חבר הכנסת יולי אדלשטיין סרב לומר אם הפר את הנחיות הקואליציה ותמך במועמדת האופוזיציה אלהרר.

בריאיון ל'חדשות 12' נשאל אדלשטיין מה דיבר עם חברי הכנסת טרופר וגנץ, והשיב כי "5 דקות לפני כן התקשר אליי מישהו שיודע ומעורב ואמר לי שגנץ ולפיד חד משמעית מפוצצים את המשא ומתן. אז הצבעתי, ולאחר מכן ניגשתי לגנץ ואמרתי לו: 'אל תמהרו לפוצץ את המו"מ".

כשנשאל למי הצביע, השיב: "אני לא מתכוון להסביר למי הצבעתי." כשנשאל למה הוא לא מתכוון להסביר השיב אדלשטיין: "כי אז כל תשובה שאתן - יגידו: אי אפשר להאמין לו כי הוא עושה את זה בדיעבד, או כדי לברוח מן הכעסים, או לקחת את הקרדיט על מה שקרה".

כשנשאל אם הופתע כשאלהרר נבחרה השיב: "ברור לגמרי שהיו צפויות הפתעות".

שיחת הלחישות (צילום: ערוץ כנסת)

עוד אמר אדלשטיין כי הוא "לא מאשר ולא מכחיש למי הצבעתי ולא רוצה להיכנס לנושא הזה. במהות, אני מאוכזב וכועס כי כרגע אין סיבה לפוצץ את השיחות – יש עוד חודש לנהל את השיחות. אני לא כל כך מבין את הטקטיקה של האופוזיציה כי הם מחזקים את הקואליציה שאומרים 'נלך בכל הכוח'".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר