כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
נתניהו בהצהרה

"המשימה הושלמה, אם ג'נין תחזור לטרור - אנו נחזור לג'נין"

ראש הממשלה התייחס בבסיס חיל האוויר למבצע למיגור קיני הטרור במחנה הפליטים המסוכן בצפון השומרון - ושיגר מסר חד למחבלים (ביטחון)

חזקי שטרן | כיכר השבת |
נתניהו (צילום: איתי בית און / לע״מ)

בנאום שנשא בבסיס חיל האוויר בפלמחים היום (רביעי) התייחס ראש הממשלה נתניהו למבצע בג'נין שהסתיים אמש, לאחר כיומיים של לחימה במחנה הפליטים, והעביר מסר למחבלים.

״שללנו את תחושת החסינות של המחבלים", אמר נתניהו. "הם חשבו שג׳נין היא עיר מקלט - היא כבר לא עיר מקלט. ראינו את ׳הגיבורים הגדולים׳ נמלטים על נפשם מול כוחותינו".

והוסיף נתניהו: "אני אומר לכם כאן ועכשיו - אם ג'נין תחזור לטרור - אנחנו נחזור לג'נין, וזה יקרה הרבה יותר מהר ובעוצמה הרבה יותר גדולה ממה שחושבים. מי שלא מבין את זה היום, יבין את זה מהר מאוד״.

עוד אמר נתניהו: ״בפעולה השבוע שוב שינינו את המשוואה בהכנסת המימד האווירי ליו״ש. בפעם האחרונה שהשתמשו בכלי טיס זה היה לפני 20 שנה, וכמובן בשבועות האחרונים, אבל מה שנעשה בפעולה הזאת מסמן שינוי של יכולת, שינוי של מדיניות".

ראש הממשלה ציין: "כוחותינו חיסלו 12 מחבלים, ועצרו וחקרו כ-300 מבוקשים. אנחנו תפסנו אלפי מטעני נפץ, רימוני נשק והרסנו מעבדות ענקיות.

"בזכות הפעולה של כוחותינו חייהם של ישראלים רבים ניצלו. אני מציין דבר נוסף - בעוד אויבינו מסתתרים מאחורי אזרחים; בבתים, במסגדים, בבתי חולים ובבתי ספר הם מבקשים להרוג אזרחים. אנחנו להבדיל, נכנסים למקום אחד המקומות הצפופים ביותר בעולם ועושים מאמץ עליון להימנע מפגיעה כלשהי באזרחים ובלתי מעורבים".

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר