חרבות ברזל

נתניהו, גלנט והלוי בהצהרה משותפת: "פועלים יחד כאגרוף מחץ"

ראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל פרסמו הערב הצהרה משותפת על מלחמת 'חרבות ברזל' וזה על רקע הדיווחים על עימותים בין הדרג המדיני לדרג הצבאי (מדיני)

ישי כהן | כיכר השבת |
(צילום: איתי בית-און, קובי גדעון /לע"מ)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, שר הביטחון, יואב גלנט, והרמטכ"ל רא"ל הרצי הלוי, פרסמו הערב (שני) הצהרה משותפת על מלחמת 'חרבות ברזל' וזה על רקע הדיווחים על עימותים בין הדרג המדיני לדרג הצבאי.

לדברי נתניהו: "אני נמצא פה בהערכת מצב עם שר הביטחון יואב גלנט ועם הרמטכ"ל הרצי הלוי. אנחנו פועלים יחד כאגרוף מחץ למען מטרה אחת - לחסל את החמאס. אנחנו נותנים גיבוי זה לזה, ואנחנו נותנים גיבוי לצבא ההגנה לישראל - ללוחמים שלנו, למפקדים שלנו.

"אני מבקש אזרחי ישראל שתדעו דבר נוסף: אנחנו מקבלים את ההחלטות כאן ובקבינט לניהול המלחמה פה אחד. אנחנו עושים את זה באחריות רבה. אנחנו עושים את זה גם בחרדת קודש. אנחנו נלחמים יחד ואנחנו ננצח יחד. רק יחד״.

שר הביטחון גלנט אמר: "אני נמצא בימים האחרונים בביקורים ובסיורים ברחבי הארץ. אני פוגש את חיילי צה"ל בצפון, בדרום, ביבשה, באוויר, בים. אני פוגש אנשי מילואים ואנשי סדיר. כל הלוחמים האלה נחושים מאוד לבצע את המשימות, הם עושים תהליך הכנה יסודי וממושך, הם ערוכים למשימות שלהם.

"אני מציין במיוחד את המפקדים, מהקצינים הצעירים ועד הרמטכ"ל, שמבצעים עבודה מצוינת במהלך המלחמה וערוכים על מנת להמשיך אותה. אני מברך על הקמתו של קבינט המלחמה, אני חושב שזו ברכה למדינת ישראל ולעם בישראל. זה מסר של אחדות גם לכולנו כאן בארץ".

הרמטכ"ל הלוי הוסיף: "אנחנו מנהלים מלחמה, ראיתי את הכוחות בשטח ערוכים ומוכנים. אנחנו דנים כאן כל ערב בסוגיות מורכבות. הדרג המדיני וצה"ל מנהלים דיונים ענייניים ואיכותיים. מול עינינו רק דבר אחד - ביטחון מדינת ישראל״.

מוקדם יותר היום פרסמו השלושה הצהרה משותפת לפיה: "ראש הממשלה, שר הביטחון והרמטכ"ל, עובדים בשיתוף פעולה הדוק ומלא, סביב השעון, כדי להוביל את מדינת ישראל לניצחון מוחלט על חמאס. בין ראש הממשלה נתניהו לבין שר הביטחון והרמטכ"ל יש אמון מלא והדדי ואחדות מטרה ברורה.

"אנו מבקשים מכלי התקשורת לגלות אחריות ולהימנע מפרסומים כוזבים שרק פוגעים באחדותנו ובכוחנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר