"את זה אל תעשו"

גל הירש פונה לתקשורת: "לא לפרסם את רשימת השמות עד השבת החטופים"

לקראת השבת החטופים גל הירש בפניה לגופי התקשורת: "אנו מבקשים מכלי התקשורת שלא לפרסם את רשימת השמות עד להשבת חטופינו ארצה" (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |
גל הירש ( צביקה טישלר - ynet)

הממונה על החטופים והנעדרים תת אלוף (מיל') גל הירש פנה היום (חמישי) לכלי התקשורת בבקשה שלא לפרסם את רשימת שמות החטופים שצפויים להשתחרר - עד להשבתם ארצה.

"אנו מבקשים מכלי התקשורת שלא לפרסם את רשימת השמות עד להשבת חטופינו ארצה", נמסר ממשרד ראש הממשלה בשם הירש.

בהודעה צוין כי בהמשך להגעתה של רשימת שמות החטופים העתידים להשתחרר ראשונים בשלב הראשון במתווה שסוכם - קציני הקשר מסרו הודעות לכל המשפחות שיקיריהם מופיעים ברשימה, וכן לכלל משפחות החטופים.

"נעדכן במידע מהימן נוסף ככל שיידרש. נבקש להימנע מהפצת שמועות ומידע לא רשמי", נמסר עוד בהודעה.

בהמשך להגעתה של רשימת שמות החטופים העתידים להשתחרר ראשונים בשלב הראשון במתווה שסוכם - קציני הקשר מסרו הודעות לכל המשפחות שיקיריהם מופיעים ברשימה, וכן לכלל משפחות החטופים.

נזכיר כי מוקדם יותר היום, במסיבת עיתונאים טען דובר משרד החוץ הקטארי כי "מה שהכשיל את חתימת ההסכם אתמול זה חילוקי דעות בין חמאס וישראל על דרך העברת החטופים מעזה לנקודת האיסוף".

לדברי הדובר הקאטרי, "50 בני ערובה ישראלים ישוחררו במהלך 4 ימים".

עוד אמר דובר משרד החוץ, כי "אנחנו מקווים שהפסקת האש תוארך ונוכל לשחרר עוד ועוד חטופים. קיבלנו את רשימות המשוחררים משני הצדדים. רשימת המשוחררים הועברה למוסד. אנו שואפים שהעסקה הזו תוביל להפוגה קבועה".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר