בן גביר מביס את סמוטריץ'

סקר חדש: נתניהו מקבל 20 מנדטים, גנץ עדיין מוביל וכמה לפיד?

גם במספר המנדטים נתניהו מוסיף לפגר אחרי המחנה הממלכתי | הציונות הדתית עוברת עם 4 מנדטים | ליברמן מזנק - 10 מנדטים, העבודה נעלמת (פוליטי)

יוני גבאי | כיכר השבת |
מתיחות גוברת, נתניהו וגנץ בימים הראשונים של המלחמה (צילום: נועם רבקין-פנטון/פלאש 90)

המגמה נמשכת: סקר מכון קנטאר שפורסם הערב (ראשון) ב'כאן חדשות' קובע כי אילו הבחירות היו נערכות היום, השר בני גנץ היה מרכיב את הממשלה הבאה עם 33 מושבים בכנסת למפלגתו - המחנה הממלכתי ועם גוש שמאל מרכז של 61 מנדטים ללא רע"מ והמפלגות הערביות שונות.

לפי הסקר, הליכוד בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו מקבלים רק 20 מנדטים. יו"ר האופוזיציה חבר הכנסת יאיר לפיד היה זוכה ל-14 מושבים בלבד. במקום הרביעי ניצבות שתי מפלגות. ש"ס של דרעי וישראל בתינו של ליברמן עם 10 מנדטים כל אחת מהן.

בן גביר מוסיף להביס את סמוטריץ' בקרב על הימין שמימין לליכוד וזוכה ל-8 מושבים בכנסת, לעומת סמוטריץ' והציונות הדתית שמקבלים 4 בלבד.

יהדות התורה שומרת על כוחה לפי הסקר ומקבלת 7 מושבים. מרצ, רע"מ של מנסור עבאס וחד"ש תע"ל של אחמד טיבי זוכות ל-5 מושבים כל אחת אחת מהן.

גם בשאלת ההתאמה לראשות המשלה, גנץ מביס את ראש הממשלה המכהן וזוכה ל-46% מהמשיבים הסבורים כי הוא טוב מנתניהו, לעומת ראש הממשלה המכהן שזוכה לתמיכת 25% בלבד.

משתתפי הסקר התבקשו להשיב האם הם תומכים בהחלטת הרמטכ"ל להקים צוות תחקור על אסון ה-7 באוקטובר אשר בראשו יעמדו קצינים בכירים במילואים. 55% תומכים בהחלטה לעומת 20% מתנגדים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר