הותר לפרסום

רשת של החמאס נחשפה באיו"ש; 15 נעצרו

במהלך הלילה עצרו כוחות צה"ל, שב״כ, מג"ב ומשטרת ישראל באיו"ש 19 מבוקשים, ביניהם גם 15 אנשי חמאס שקיבלו הוראות מעזה לבצע פעילות בשם ארגון הטרור (צבא וביטחון)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
המעצרים הלילה (צילום: דובר צה"ל)

במהלך הלילה (ראשון) עצרו כוחות צה"ל, שב״כ, מג"ב ומשטרת ישראל באיו"ש 19 מבוקשים. הותר לפרסום, כי חלק מהמבוקשים שנעצרו הלילה על-ידי כוחות צה"ל ושב"כ באזור העיר רמאללה ומרחב החטיבה המרחבית "בנימין" הם 15 פעילי טרור מארגון החמאס.

הפעילים נעצרו לאחר שהיו בקשר עם חאלד אלדין חאמד, פעיל חמאס מרצועת עזה, ובכירים נוספים, אשר תודרכו למלא משימות שונות בשם ארגון הטרור חמאס. בנוסף, קיבלו הפעילים מימון לטובת קידום פעילות ארגון הטרור באזור מגוריהם. בנוסף, במסגרת המבצע הוחרם רכב שווה ערך לאלפי שקלים המועברים לפעילים למטרות טרור.

כמו כן, במסגרת המבצע נסגר בית דפוס המהווה מקור להפצת חומרים המשמשים את ארגון הטרור חמאס להסתה לטרור.

מדובר צה"ל נמסר, כי חשיפת הפעילות מלמדת פעם נוספת על ניסיונותיהם הבלתי פוסקים של ארגון הטרור חמאס מרצועת עזה להניע פעילות טרור בשטחי יהודה ושומרון, באמצעות העברת מימון, מתן משימות והפצת מסרים, ללא התחשבות בפגיעה בהשלכות על מרקם החיים של התושבים הפלסטינים באזור יהודה ושומרון.

"צה"ל ושב"כ ימשיכו לפעול בנחרצות כנגד כל פעילות טרור באזור יהודה ושומרון, ובתוך כך כנגד פעילי טרור אשר יהיו בקשר עם פעילי ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, ומדגישים כי ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה הוא אחראי לכל פעילות שבוצעה בהכוונתו", מסר הדובר.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר