הטרור הערבי

הותר לפרסום: שב"כ פיענח 2 פיגועי ירי חמורים ביו"ש

נעצרה חוליית חמאס שבצעה פיגוע ירי לעבר רכבים ישראלים סמוך לעינאבוס • נעצר המפגע אשר ביצע את פיגוע הירי ביישוב כרמל • נתפסו אמצעי לחימה ששימשו את המפגעים (ביטחוני)

(צילום: שב"כ)

הותר לפרסום היום (שישי) כי בפעילות משותפת של שב"כ וצה"ל נעצרה לפני כשבוע חוליית טרור של חמאס שהוכוונה על ידי פעילי חמאס מרצועת עזה שביצעה את פיגוע הירי לעבר רכבים ישראליים סמוך לכפר עינאבוס שבשומרון.

לפני כשבועיים, בוצע פיגוע ירי מרכב חולף לעבר לעבר 2 רכבים ישראליים, בין צומת עינאבוס לצומת ביתא בסמוך לכפר חווארה ולעיר שכם.

ברכבים ישבו אזרחים ישראליים, אדם אחד נפצע באורח קל מרסיסים, ופונה לבית חולים. בזירת הפיגוע אותרו 11 תרמילי 9 מ"מ אשר נורו לעבר הרכבים.

לאחר פעילות מאומצת של כוחות הביטחון, נעצרו מספר חשודים אשר בחקירתם בשב"כ קשרו עצמם לאירוע.

בשב"כ אומרים כי חקירת החשודים בעיצומה אולם מכלל המידע הקיים ברשותנו מדובר בחוליית חמאס צבאית, שהוכוונה על ידי פעילי חמאס מרצועת עזה, אשר אחראית לביצוע הפיגוע.

כמו כן, במהלך החקירה בשב"כ, הוסגרו כלי נשק ותחמושת אשר שימשו לביצוע הפיגוע.

בנוסף, הותר לפרסום כי בפעילות משותפת של שב"כ, צה"ל, ומשטרת ישראל נעצר חשוד כבן 16 תושב זוידאת, במעורבות בביצוע פיגוע הירי לעבר הישוב כרמל לפני כשבוע.

במסגרת חקירת השב"כ עד כה קשר עצמו החשוד לפיגוע, וכן נתפס האמל"ח עימו בוצע הפיגוע. החקירה עודנה בעיצומה.

"שירות הביטחון הכללי ביחד עם צה"ל ומשטרת ישראל ימשיכו לפעול לסיכול ניסיונות חמאס לקדם פעילות טרור כנגד ישראל ויגבו מחיר מתשתיות החמאס בשטח", נמסר מהשב"כ.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר