כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
"יגיעו שלבים נוספים"

היחסים עם נתניהו וההיערכות לכניסה קרקעית | מסיבת העיתונאים של שר הביטחון גלנט

שר הביטחון קיים הערב מסיבת עיתונאים ובה השיב על שאלות סביב המלחמה | הוא דיבר על ההיערכות לכניסה קרקעית לרצועה, על היחסים עם נתניהו ועל אפשרות של אישור ישראלי להפסקת אש בתמורה להחזרת החטופים (מלחמה)

ב. ניסני | כיכר השבת |
גלנט במסיבת העיתונאים, הערב (צילום: לע"מ)

שר הביטחון יואב גלנט קיים הערב (חמישי) הצהרה לתקשורת ומסיבת עיתונאים, שבה השיב לשאלות העיתונאים סביב המלחמה, והתייחס למטרותיה ויעדה בהמשך המערכה.

"יגיעו שלבים נוספים במערכה", אמר שר הביטחון. הוא הוסיף: "אנו מכינים אותם ונבצע אותם". לדבריו, "ניהול המלחמה נעשה במשרד הביטחון עם טובי אנשינו. חובתי שננצח".

שר הביטחון התייחס גם לכניסה הקרקעית, שמתעכבת חרף הזמן שעבר מאז המתקפה. לדבריו זו תתרחש כאשר "יווצרו התנאים המתאימים" לכך. הוא מיד הוסיף: "אתם תראו את עוצמתו".

הוא התייחס גם לשבויים והנעדרים ברצועה ולסיוע ההומניטרי לעזה ואמר כי כשר הביטחון לעיניו רק מטרה אחת - "ניצחון ישראל על האויב הקשה והרשע הזה".

כשנשאל אם ישראל תהיה מוכנה להכנסת דלק לעזה ולהפסקת אש הומניטרית בתמורה לשחרור החטופים, לא שלל גלנט ואמר: "את השיקולים לא אפרט, עושם מה שאפשר כדי לשחרר את השבויים".

במהלך מסיבת העיתונאים, הגיב גלנט גם לשאלת יחסיו עם ראש הממשלה נתניהו, בצל דיווחים שונים בנושא, ואמר כי "פועלים יחד", וכי "לנגד עינינו רק ניצחון המלחמה".

גם למתרחש בגבול הצפוני מול לבנון התייחס גלנט במסיבת העיתונאים. הוא ציין כי ארגון הטרור חיזבאללה סופג הרוגים רבים. יחד עם זאת אמר כי "אין לנו עניין להרחיב את המערכה". יחד עם זאת הוסיף, כי אם יהיה צורך בכך הכוחות מוכנים להגנה ולהתקפה.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר