לאור יום | צפו

תיעוד דרמטי: כך חיסלו לוחמי ימ"מ את המחבלים בטול כרם

מתיעוד חדש שמתפרסם בשעה האחרונה נראים לוחמי הימ"מ מחסלים מחבלים בכירים בטול כרם ולוקחים את הנשקים ששימשו את המחבלים • צפו בתיעוד הדרמטי (ביטחון)

ב. ניסני | כיכר השבת |
(צילום: לפי סעיף 27 א)

תיעוד חדש המתפרסם הערב (שני) מציג את לוחמי הימ"מ מחסלים מחבלים בכירים בטול כרם ולוקחים את הנשקים ששימשו את המחבלים. צפו בתיעוד.

כפי שדווח מוקדם יותר, שב״כ, ימ״מ וצה״ל, נכנסו לעיר טול כרם שבחטיבת מנשה, וחיסלו ארבעה מחבלים מתשתית הטרור בטול כרם שאחראית על ביצוע עשרות פיגועי ירי, ותכנון פיגועים נוספים - והיו בדקרכם לבצע פיגוע.

מבין ארבעת המחבלים שחוסלו, היו שני בכירים: ג׳האד שחאדה, בן 24, תושב מ.פ טול כרם, פעיל טרור מרכזי אשר עמד בראש התשתית. עז אדין עווד, בן 28, תושב מ.פ טול כרם, פעיל טרור מבכירי התשתית.

יצוין כי במהלך החודשים האחרונים אותרה על ידי שב״כ, תשתית טרור אשר התבססה במחנה הפליטים טול כרם והייתה אחראית לביצוע עשרות פיגועי ירי בגזרה לעבר יעדים ישראלים.

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר