לקראת הפסקת האש

גלנט מרגיע: "גם בימי ההפוגה יהיה לכוחותינו ליווי שיאפשר את ביטחונם״

שר הביטחון ביקר באחד מבסיסי המודיעין של צה"ל ואמר כי "בימים הקרובים לכל כוח שיהיה בשטח יהיה ליוויי מודיעיני שלם מכל המקורות" (חדשות)

דודי בן חמו | כיכר השבת |
גלנט היום (צילום: אלעד מלכה)

שר הביטחון יואב גלנט ביקר היום (רביעי) באחד מבסיסי אגף המודיעין, אליו מביאים כוחות צה״ל ושב״כ את האמצעים הנתפסים ברצועת עזה

גלנט שיבח את אנשי המודיעין על פעולתם, המסייעת לכוחות הלוחמים בשטח ותורמת להשגת מטרות המלחמה והתייחס להפסקת האש המסתמנת במסגרת עסקת חטופים.

"סיימתי כעת ביקור באגף המודיעין של צה"ל כשהוא מופנה ומוכוון לסיוע לכוחות הלוחמים בשטח", אמר גלנט. מה שראיתי זה דבר מרשים בצורה בלתי רגילה. כל לוחם, כל כוח שנע בשטח מקבל גיבוי מודיעני שלם שמגיע מכל מערכות המודיעין ובקצה הולך עד למ"פ, עד לקמ"ן, ולפעמים עד הלוחם, ומספר לו איך הוא יכול להגן על עצמו, איפה נמצא האויב, והתוצאה היא תוצאה קטלנית במיוחד״.

גלנט הוסיף: ״הלוחמים יודעים לאן להגיע ומה לעשות - האויב נמצא במצוקה גדולה כתוצאה מהלחימה הקטלנית המסתייעת באגף המודיעין של צה"ל ביחד עם שירות הביטחון הכללי״.

גלגט בבסיס המודיעין (צילום: אריאל חרמוני משרד הביטחון)

בשלב הזה ציין כי ״כתוצאה מהפעולה האיכותית, המדויקת והמקצועית של אמ"ן, של שב"כ, גם בימים הקרובים לכל כוח שיהיה בשטח יהיה ליוויי מודיעיני שלם מכל המקורות שיאפשר לו לפעול בביטחון". סיכם שר הביטחון.

צפו בדבריו המלאים.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר