"נמנע פיגוע משמעותי"

נס בליל שבת: שלושה מחבלים חוסלו בכניסה ליישוב אדורה; חייל צה"ל נפצע באורח בינוני

נס בסמוך ליישוב בהר חברון: לאחר מרדף של כוחות הביטחון בפיקוד חטיבת יהודה בליל שבת קודש, לוחמי צה"ל במילואים מגדוד 5060 נתקלו, חתרו למגע וחיסלו את שלושת המחבלים שביצעו את פיגוע הירי במרחב הגדר של היישוב אדורה | נמנע פיגוע רצחני (חדשות)

קובי רוזן | כיכר השבת |
כוחות הביטחון בזירת הפיגוע (צילום: דובר צה"ל)

לאחר התרעה שהופעלה בגדר היישוב אדורה, בליל שבת, חייל צה״ל במילואים מגדוד ההגנה המרחבית קפץ למרחב הגדר ההיקפית של אזור התעשייה הצמוד ליישוב אדורה. בעת הגעת החייל לבדיקת ההתרעה, הוא נפגע מירי המחבלים והקפיץ כוחות רבים לסריקות.

החייל נפצע באורח בינוני ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחתו עודכנה.

במהלך סריקות של הכוחות הגזרתיים וכוחות מיוחדים במרחב, לוחמי צה"ל במילואים מגדוד 5060 חיסלו את שלושת המחבלים במרחב אזור התעשייה הצמוד ליישוב, זמן קצר לאחר הירי. על המחבלים אותרו רובה מסוג M-16, גרזן, סכינים ואמצעי לחימה נוספים.

מדבריו של מפקד חטיבת יהודה, אלוף-משנה ישי רוזיליו: ״מדובר בפיגוע משמעותי שנמנע בזכות החיבור בין חדות הסיור של גדוד ההגנה המרחבית למרכיבי הבטחון האזרחיים אשר התריעו על האירוע, ללוחמי המילואים שחתרו למגע וחיסלו אותם לאחר שהוקפצו כוחות רבים.

"בתקופה האחרונה תירגלנו רבות את הכוחות והמערכות לרגע הזה וברגע האמת המחבלים פגשו קצה עוצמתי, שלם וחד וכך יעשה לכל מי שיבקש לפגוע בנו".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר