אחרי "נתניהו טוב לערבים"

המילואימניקים שוחררו ופתחו במחאה נגד הממשלה; צה"ל "האירוע מתוחקר" | תיעוד

מילואימניקים ששוחררו הבוקר לאחר שנלחמו ברצועת עזה, פתחו במחאה נגד הממשלה, תוך הנפת שלטי מחאה על הרכבים הצה"ליים. בצה"ל הבהירו כי האירוע מתוחקר (חדשות)

ב. ניסני | כיכר השבת |
המחאה על הרכבים הצה"ליים (צילום: מטה בראשית)

מילואימניקים ששוחררו הבוקר (שני) לאחר שנלחמו ברצועת עזה נגד ארגון הטרור חמאס, פתחו במחאה נגד הממשלה, תוך הנפת שלטי מחאה על הרכבים הצה"ליים. בצה"ל הבהירו כי האירוע מתוחקר.

המחאה על הרכבים הצה"ליים (צילום: מטה בראשית)

על המחאה אחראי "מטה בראשית", שפרסם את התיעודים, כאשר על הרכבים הצבאיים, נתלו שלטים בהם נכתב: "גם אותנו שחררו בלי להכריע", כשהאות למ"ד במילה 'להכריע', נכתבה בצורה המזוהה עם 'הליכוד'.

בסרטון שפרסמו במטה בראשית נשמע אחד המילואימניקים אומר: "אז מזדכים כרגע, יש כבר תאריך גיוס מחודש, ובדרך אנחנו רוצים להגיד את זה בצורה פשוטה - גם אותנו שחררו בלי להכריע".

המחאה על הרכבים הצה"ליים (צילום: מטה בראשית)

לדבריו, "מקבלי ההחלטות, אותם מקבלי ההחלטות שהביאו אותנו לאסון בשמחת תורה, צבא, שב"כ, כל מי שמכר לנו את הלוקשים ממשיך למכור לנו את הלוקשים, כשיש אויב נאצי שהאחים שלנו נמצאים אצלו בשבי, שחטפו אותם, ילדים, תינוקות, נשים - ושוב מנסים לרכך את התמונה האמיתית. עם ישראל חי".

במטה בראשית, שפרסם לאחרונה שילוט שבו נכתב "נתניהו טוב לערבים", מסרו כי "אם הדרגים הבכירים בממשלה ובצבא לא יודעים להכריע שיפנו את מקומם לאלה שכן. מאסנו ברצון של כל צד במפה הפוליטית להשיג הכרעה. הכרעה משיגים מול אוייב נאצי שנמצא מסביבנו".

בתגובה לכך, נמסר מדובר צה"ל כי "בשעות האחרונות הופץ תיעוד של משרתי מילואים שמביעים מחאה בזמן שירות מילואים פעיל תוך שימוש בכלים צבאיים. המעשים הנראים בסרטון הינם בניגוד לפקודות ואין להם מקום בצה״ל, לא בשגרה ולא במלחמה. האירוע מתוחקר".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר