חיסול המחבלים בבית החולים

תיעוד חריג ודרמטי: הלוחמים נכנסו מחופשים ונשקים שלופים

על פי תיעוד שמתפרסם כעת ממצלמות האבטחה של בית החולים בג'נין, נראים הלוחמים נכנסים לתוך בית החולים, כשהם מחופשים לאחים ורופאים - עם נשקים שלופים ומחפשים את החוליה | צפו בתיעוד הדרמטי (חדשות בארץ)

ב. ניסני | כיכר השבת |
נכנסים לבית החולים (צילום: רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א)

בשעות המוקדמות של הבוקר (שלישי), בפעילות משותפת של שב״כ, ימ״מ וצה"ל, חוסל מחמד ג׳לאמנה, מחבל חמאס צבאי שעסק בתקופה האחרונה בקידום פעילות טרור משמעותית והסתתר בבית החולים "איבן סינא" בעיר ג׳נין שבחטיבת מנשה. על המבוקש אותר אקדח שהוחרם על ידי הכוחות. בנוסף, חוסלו עוד שני מחבלים, כפי שדווח מוקדם יותר הבוקר.

על פי תיעוד שהופץ לפני זמן קצר, נראים הלוחמים נכנסים לבית החולים, כשהם עם מסכות ומחופשים לצוות הרפואי - אחיות ורופאים.

תיעוד מהכניסה לבית החולים (צילום: רשתות חברתיות, לפי סעיף 27א)

הלוחמים נכנסו כאמור עם נשקים שלופים ועלו לקומה השלישית, שם הם חיסלו שלושה מחבלים; מוחמד ג'למאנה והאחים מוחמד ובאסל אל רזוואי.

יו״ר הציונות הדתית שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ הגיב: "קיבלנו הבוקר תזכורת נוספת לתעוזה ולמקצועיות של לוחמי צה"ל, שב"כ ומשטרת ישראל, ולנבזות של מחבלי חמאס וארגוני הטרור שעושים שימוש ציני בבתי חולים לפעולות טרור. לוחמנו הגיבורים יגיעו לכל מקום וישימו את ידם על כל מי שיבקש לפגוע בביטחון ישראל ובשלום אזרחיה".

בכתבה זו נעשה שימוש בצילומים אשר בעל הזכויות בהם לא נודע או לא אותר, בהתאם להוראות סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. אם הנכם בעלי הזכויות שלחו הודעה על כך בצירוף הצילום המקורי לדוא"ל desk@kikar.co.il.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר