הותר לפרסום | השמות והפרטים

מטען התפוצץ בכניסת לוחמים למבנה: שלושה נהרגו ועוד 13 נפצעו, בהם 4 שמצבם קשה

דובר צה"ל התיר הערב לפרסום את שמותיהם של שלושה לוחמים שנפלו בדרום רצועת עזה, כשנכנסו למבנה בחאן יונס במסגרת סריקות - ומטען חבלה רב עוצמה התפוצץ | בנוסף נפצעו שלושה עשר לוחמים ובהם ארבעה שמצבם מוגדר קשה | משפחות כולם עודכנו | השמות והפנים והפרטים המלאים (הי"ד)

דניאל הרץ | כיכר השבת |
הנופלים הי"ד (צילום: דובר צה"ל)

קרבות הגבורה ברצועה: שמותיהם של שלושה לוחמי צה"ל, שנפלו אתמול בדרום הרצועה, כתוצאה מפיצוץ מטען - הותרו הערב (מוצאי שבת) לפרסום, על ידי דובר צה"ל.

הלוחמים הם סמל דולב מלכה, בן 19 משלומי, לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל״ח, שירת כלוחם בגדוד ׳נחשון׳ (90), חטיבת כפיר.

לוחם נוסף הוא סמל אפיק טרי, בן 19, מרחובות, לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל״ח, שירת כלוחם בגדוד ׳נחשון׳ (90), חטיבת כפיר.

לוחם נוסף הוא סמל ינון יצחק, בן 20, ממצפה רמון, לוחם בגדוד 450 (הכשרת מפקדי כיתות) של חטיבת ביסל״ח, שירת כלוחם בגדוד ׳נחשון׳ (90), חטיבת כפיר.

בנוסף, מפקד מחלקה וארבעה לוחמים מגדוד 450, נפצעו באורח קשה בקרב. ומלבד זאת עוד תשעה לוחמים נפצעו בדרגות שונות.

צה"ל הודיע כי "הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים, משפחותיהם עודכנו". באשר לנופלים עדכן כי הודעה נמסרה למשפחותיהם.

דובר צה"ל דניאל הגרי התייחס הערב לתקרית ואמר: "האירוע התרחש במהלך פעילות לסריקת תשתיות טרור כששני מטענים התפוצצו במבנה. זה אזור שנמצא קילומטרים בודדים מהגבול, שממנו יצאו המחבלים לקיבוצים ב-7.10".

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר