כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
שבועיים של מירוץ צמוד

ארדואן החלים וחוזר לקמפיין - הנשיא הטורקי בדרך הביתה?

בעוד שבועיים יערכו הבחירות לנשיאות טורקיה, כשעל פי הסקרים הבחירות צמודות ביותר | ארדואן הופיע אתמול לראשונה בכנס בחירות אחרי שלושה ימים שסבל מכאבי בטן (עולם)

ציקי ברנדוין | כיכר השבת |
ארדואן (שאטרסטוק)

נשיא טורקיה ארדואן הופיע אתמול (שבת) אחרי שלושה ימים של היעדרות מקמפיין הבחירות שלו בעצרת בחירות בעיר איזמיר.

ההופעה שלו מגיעה אחרי שלא חש בטוב והופצו שמועות שונות באשר למצבו הבריאותי. בינתיים, נראה כי הבחירות לנשיאות טורקיה צמודות.

על פי סקרים שנערכו בימים האחרונים, טורקיה צפויה להגיע לסיבוב שני, כשבסיבוב הראשון ארדואן מוביל עם 43%, מועמד רוב מפלגות האופוזיציה קיליקדארוגלו עם 42% ועוד 10% לשני מועמדים אחרים (סאלים 8%, אוגן 2%).

עוד עולה מהסקר כי בסיבוב השני קיליקדארוגלו צפוי לנצח את ארדואן עם 51% מהקולות וארדואן עם 49%, מצב צמוד במיוחד.

כזכור, בשבוע שעבר הנשיא הטורקי פוצץ ריאיון אחרי שחש שלא בטוב וטען כי הוא סובל מכאבי בטן. ביממה האחרונה הופצו שמועות כי ארדואן לא באמת סובל מבעיות בבטנו אלא אושפז בבית החולים אחרי שסבל מהתקף לב.

במהלך ריאיון הודיע הנשיא הטורקי במפתיע על עצירתו, זאת אחרי שאמר כי הוא סובל מכאבי בטן קשים.

ביום רביעי כתב הנשיא הטורקי בחשבון הטוויטר שלו: "ברצוני להודות לכל אחד ואחד מבני אומתי האצילים, לכל אחד מאחי ואחיותיי, אשר התתפללו על אי הנוחות הקטנה שעברתי במהלך השידור עקב עבודתי העמוסה."

"היום אנוח בבית בעצת הרופאים שלנו. לצערי, לא נוכל להיפגש היום עם האחים שלי מקירקלה, יוזגט וסיוואס." במקום זאת, כתב הנשיא הטורקי, "סגן הנשיא פואט אוקטאי ישתתף בתוכניות קיריקלה, יוזגט וסיוואס כדי לייצג אותנו... בהזדמנות זו, אני מאחל לכל האזרחים בריאות, שלום והנאה."

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר