ישראל במלחמהישראל במלחמה
"נמשיך לתמוך בישראל"

החברה שבנתה בישראל רוססה בכתובות אנטישמיות אדומות

לפני שבועיים משרדי החברה בליסבון שעסקה בבניית מסילות הרכבת הקלה בישראל, רוססו וסומנו בצבע אדום. היום ביקר שם השגריר הישראלי במדינה (חדשות) 

דודי בן חמו | כיכר השבת |
כתובות שרוססו (צילום: שגרירות ישראל בליסבון)

לפני שבועיים משרדי חברת Steconfer בליסבון רוססו וסומנו בצבע אדום, על רקע פעילותם העניפה בתחום בניית מסילות הרכבת הקלה בישראל ובצל המלחמה בעזה.

בעקבות כך, ביקר היום (רביעי) שגריר ישראל בפורטוגל, דור שפירא, במשרדי החברה ונפגש עם בכירים בה. השגריר ובכירי החברה גינו את מקרה האנטישמיות והשגריר הודה להם על התמיכה בישראל גם בזמנים קשים אלו.

בפגישתם אמר מנכ"ל החברה כי ימשיכו לעמוד ולתמוך בישראל, ולפעול ולעבוד עם ישראל גם בעתות מלחמה.

חברת Steconfer הינה חברה פורטוגלית אשר מקיימת את פעילותה באירופה ובישראל, בתחום תשתיות רכבות קלות וכבדות. לחברה יש מעל ל-500 עובדים שעובדים ברחבי העולם כאשר כיום עיקר פעילותה הוא בישראל.

מנהלי החברה סיפרו כי בשעה שחברות בינלאומיות עצרו את פעילותן בישראל בעת המלחמה, עובדי חברת Steconfer נשארו בארץ והמשיכו לעבוד בארץ לצד עמיתיהם הישראלים.

דור שפירא, שגריר ישראל בפורטוגל: "סימון עסקים העובדים עם ישראל הינו אקט אנטישמי החוזר על עצמו עוד מימי מלחמת העולם השניה, ואין לו מקום בעולם של היום. אנו מעריכים את תמיכתה של חברת Steconfer ושל עובדיה הממשיכים את פעילותם גם בימים אלו של המלחמה ומקווים להמשך שיתופי פעולה עתידיים בין ישראל לפורטוגל".

כתובות שרוססו (צילום: שגרירות ישראל בליסבון)

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר