המצב מחמיר?

ביידן מבולבל: נשיא ארה"ב טעה פעמיים בין עזה לאוקראינה 

ביום שישי הכריז ביידן על הצנחת הסיוע ההומניטרי לצד ירדן לתוך מובלעת הטרור וביום שבת זה אכן התרחש לראשונה | אלא שנשיא ארה"ב שהוגדר על ידי היועץ המיוחד כ"קשיש עם בעיות זיכרון" עשה זאת שוב והתבלבל פעמיים בין עזה לאוקראינה (בעולם) 

ישראל גראדווהל | כיכר השבת |
הנשיא ביידן במשרד הסגלגל (צילום: הבית הלבן )

בעוד העולם כולו עסק מאז יום שישי בהודעה החריגה של ביידן על כך שהוא מתכוון להמטיר סיוע הומניטרי תוצרת ארה"ב על עזה, ובביצוע אמש (שבת), אחרים דווקא שמו לב למצב הקוגניטיבי של ביידן שהראה שוב סימני חולשה בשעה שהודיע על המהלך.

ביום שישי, בשעה שהודיע ביידן מהחדר הסגלגל על המהלך כאשר לצידו יושבת ראש ממשלת איטליה ג'ורג'יה מלוני, אמר הנשיא את הדברים הבאים: "בימים הקרובים, נצטרף לחברים שלנו בירדן ואחרים בהורדת מזון וסחורות אחרות לאוקראינה", אמר הנשיא ביידן.

הנשיא לא חזר בו מהדברים ואף המשיך: "נבקש גם לפתוח מסלולים אחרים לאוקראינה, כולל אפשרות של מסדרון ימי להובלת כמויות גדולות של סיוע הומניטרי", אמר נשיא ארה"ב שמתמודד לכהונה שנייה.

בסופו של דבר אמר ביידן מבלי להתייחס לשני הבלבולים הקודמים שלו: "האמת היא שבאמת אין מספיק סיוע שמגיע לעזה", אמר הנשיא לבסוף.

כזכור בחודש שעבר הגדיר היועץ המיוחד את הנשיא ביידן כ"קשיש סימפטי, בעל כוונות טובות וזיכרון גרוע", לאור כך הורה שלא לפתוח נגדו בחקירה פלילית בפרשת המסמכים המסווגים.

רופאו האישי של הנשיא ביידן אמר לאחרונה כי הנשיא כשיר למלא את תפקידו אך לא התייחס למצבו הנפשי והקוגניטיבי של הנשיא.

לאחר הדו"ח שהגיש היועץ המיוחד אמר הנשיא כי הוא מתנגד לדברים שאמר ובאותה הצהרה דיבר על נשיא מקסיקו א-סיסי שסירב לפתוח את הגבול.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר