כיכר השבת
ישראל במלחמהישראל במלחמה
לקה בשבץ מוחי

הרבו בתפילה: זקן ראשי הישיבות בארה"ב פונה לבית החולים

ראש הישיבה בן ה-98, מאושפז מאש בבית החולים בפילדלפיה שבארצות הברית, לאחר שלקה בשבץ מוחי | הציבור נקרא לעורר רחמי שמיים ולהרבות בתפילות להחלמת ראש הישיבה (עולם הישיבות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הגר"ש עם ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין

זקן חברי מועצת גדולי התורה בארצות הברית, ראש ישיבת פילדלפיה הגאון רבי שמואל קמינצקי, לקה בשבץ ופונה לבית החולים בפילדלפיה שבארצות הברית.

ראש הישיבה בן ה-98 השתתף אמש (שני) בהלווית הגר"מ הרשקוביץ זצ"ל בליקווד ולא חש בטוב, כאשר פונה לבית החולים, התברר על פי הרופאים כי ראש הישיבה לקה בשבץ מוחי.

בני ביתו של ראש הישיבה עדכנו כי מצבו יציב, והוא עירני ומתקשר עם הסביבה, אך יחד עם זאת לנוכח גילו המתקדם, השעות הקרובות יהיו קריטיות למצבו של ראש הישיבה.

הציבור נקרא להרבות בתפילות ולעורר רחמי שמיים, לרפואת ראש הישיבה הגאון רבי שמואל בן עיטה עטיל לרפו"ש בתוך שאר כל חולי עמך ישראל.

כפי שדווח, לפני כחצי שנה, השתתף נשיא ארה"ב לשעבר טראמפ בוועידה חרדית בפלורידה, ודיבר על הרב קמינצקי: "הראש ישיבה נראה כמו בחור צעיר, אמרו לי את הגיל שלו ואני לא מסוגל להאמין שהגיל שאמרו לי הוא נכון (גיל 98. ח"ב), יש משהו נחמד בלהיות רב אני חושב", אמר טראמפ בועידה.

כזכור, לפני יותר משנה, רעייתו של ראש הישיבה, הרבנית תמי קמינצקי ע"ה, הלכה לעולמה בגיל 92 בבית החולים שביפלדלפיה שבארצות הברית.

הכתבה הייתה מעניינת?

כיכר השבת מובילים גם ברשתות החברתיות.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר