אחרי שהיה במצב קשה מאוד

"נס מעל הטבע" | ראש הישיבה הגר"י עדס ישתחרר מבית החולים

"בזכות התפילות": ראש הישיבה החשוב וחבר 'המועצת', אמור להשתחרר היום מבית החולים לאשפוז ביתי | בני הבית מספרים ל'כיכר': "מדובר בנס מעל הטבע, הכנו את הבית שיהיה מיני בית חולים, אך עדיין זקוקים לתפילות" | כל הפרטים (עולם הישיבות)

חנני ברייטקופף | כיכר השבת |
הגאון רבי יהודה עדס לרפואה שלמה (צילום: בניין אב)

חסדי שמיים: ראש ישיבת קול יעקב וחבר 'המועצת' הגאון רבי יהודה עדס, ישתחרר להיום (שני) מבית החולים הדסה עין כרם בירושלים לאשפוז ביתי - בביתו בשכונת בית וגן בירושלים.

כזכור וכפי שדווח בשבוע שעבר ב'כיכר השבת', הרב עדס, הנחשב לבכיר ראש הישיבות הספרדים וחבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה, הורדם והונשם בבית החולים הדסה עין כרם, שם הוא מאושפז כבר כחודש.

בחסדי שמיים, היום כאמור ראש הישיבה ישתחרר מבית החולים, כשמצבו הרפואי הולך ומשתפר, הוא עירני ומתקשר עם סביבתו הקרובה.

בני הבית מספרים היום ל'כיכר השבת': "מדובר בנס מעל הטבע, הרופאים לא היו כ"כ אופטימיים כשהרדימו אותו, וכעת ראש הישיבה ממש עירני ומתקשר עם סביבתו באופן כמעט מלא".

"אנחנו בטוחים", מוסיפים בני הבית: "שהכל בזכות התפילות והמעשים הטובים שעם ישראל קיבל לזכותו של ראש הישיבה. אנחנו נערכנו להפוך את הבית ל'מיני בית חולים', וכרגע הפכו את כל הבית וסידרו את כל הבית כדי שיתאים למצבו הרפואי, ועדיין אנו מבקשים להרבות בתפילה להחלמתו של ראש הישיבה".

הציבור נקרא להרבות בתפילות ובתחנונים ולהרבות במעשים טובים להחלמתו של ראש הישיבה הגאון רבי יהודה בן חיה אסתר לרפואה שלמה בתוך שאר חולי עמו ישראל. 

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר