בואו להכיר!

ישיבתי, מקצועי, חווייתי: ההרשמה בעיצומה לבית המדרש 'ברקאי' 

שואפים לגדל את בנכם להיות עובד ה' אמיתי, עובד על מידותיו, ועובד בתפקיד מכובד? ברקאי מציע לימודי קודש ברמה גבוהה, בניית האישיות באווירה חמה, ובמקביל השלמת בחינות וקבלת תעודת הנדסאי מבוקשת. בואו להכיר! (עולם הישיבות)

בית המדרש ברקאי מיועד לתלמידים מכלל הציבור החרדי ומכל רחבי הארץ, בעלי משמעת עצמית ושאיפה למצוינות (צילום: יח"צ)

הילד שלכם רק בן 16, אבל נסו רגע לדמיין אותו כאדם בוגר, עשר שנים מהיום. מה אתם רואים? אם לנגד עיניכם עומד צעיר חרדי שמנהיג ברמה בית של תורה, עובד בהצלחה רבה לפרנסתו ושמח בחלקו - יש לנו מסגרת מצוינת לתמונה שלכם. הכירו את ברקאי, בית מדרש ייחודי שמשלב לימודי ישיבה עם רכישת מקצוע, ומלווה את בנכם לעתיד של סיפוק אישי, רוחני וכלכלי.

בית המדרש ברקאי מיועד לתלמידים מכלל הציבור החרדי ומכל רחבי הארץ, בעלי משמעת עצמית ושאיפה למצוינות. בקמפוס יפהפה מוקף נוף שליו ופסטורלי, בסביבה שמורה ומצמיחה, הם נהנים מלימודי קודש, גמרא והלכה איכותיים, בדגש על העמקה באמונה ובערכים לחיים. זאת לצד לימודים מלאים להנדסאי, מטעם המכללה הטכנולוגית חיספין, במגוון תחומים לבחירה.

קבעתי את מושבי בברקאי

בית המדרש ברקאי מתהדר בצוות מורים ומדריכים מנוסה ומסור, בניצוחו של ראש הישיבה הרב אברהם דוב בורודיאנסקי. הרב, איש חינוך עתיר ידע ואהבה לתלמידיו, הוא בוגר ישיבת 'קול תורה' ונכדו של הגאון רבי שלמה זלמן אויערבאך זצוק"ל. תדיר מתייעץ הרב עם דודו, הרב מרדכי אויערבאך, ראש ישיבת 'הליכות שלמה' ונשיא ת"ת 'חוכמת שלמה'.

את לימודי הקודש המעצימים ולימודי המקצוע התיאורטיים והמעשיים, מלווה גישה חינוכית פרטנית המעניקה התייחסות מתמדת לעולמו, לחוזקותיו ולאתגריו של כל נער ונער. שיחות אישיות, שיעורי מחשבה ומוסר מרתקים, התוועדויות, מסעות בטבע הסובב, פעילויות גיבוש וחוויה ועוד, מביאים תלמידים והורים רבים להעיד על התקדמות והישגים שלא ראו במקומות אחרים.

ואיך הופכים להנדסאים מיומנים תוך 3 שנים? בברקאי יצרו תוכנית מותאמת לבוגרי ת"תים וישיבות, שבה מהווה השנה הראשונה מכינה להשלמת פערים ולעמידה בבחינות משלימות במתמטיקה ובאנגלית, שהן תנאי המשך ללימודים גבוהים. בשנתיים הבאות מתמקצעים התלמידים במגמת תוכנה, מכונות, אלקטרוניקה ומחשבים או תקשוב, ומקבלים תעודת הנדסאי מוכרת ורשמית.

בברקאי, חוברים כל התנאים שיובילו את הילד שלכם קדימה. אווירה חרדית קפדנית ומחנכים מעולים בונים בו ידע תורני מקיף, יראת שמיים ואהבת ה'. מעבדות מצוידות והתמחויות בתחומים מבוקשים פותחות לו דלתות לעמדות בכירות בהייטק, בתעשייה ועוד. צוות קשוב וחם מטפח ביטחון ומימוש עצמי. וההווי, המרחבים והפנימיה המפנקת מסייעים להניע תהליכים בשמחה וברוגע.

אז אם אתם הורים מסורים, לבן יקיר בגלאי 16-19, אתם וודאי מתפללים לגדלו לחיי תורה עשירים ומאושרים, פרנסה בשפע ומיצוי כישורים. מאות בוגרים שקבעו את מושבם בבית המדרש ברקאי, קבעו כאחד: ברקאי - זה המקום ששווה להגיע אליו, גם מרחוק, כדי לגדול.

ניתן גם להתקשר: 054-8996565

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה

תהילים להצלחת ולרפואת חיילי צה״ל ולהשבת החטופים

-נקראים כעת
-פרקים נקראו
-ספרים נקראו
לקריאת תהילים והוספת שמות לתפילה
עכשיו בכותרות