מוח שליט על הלב • ריאיון

האישה שמעוררת השראה: סיפורה של מושקי לנדאו

מושקי לנדאו, אם לארבעה ילדים, ביניהם ילד עם צרכים מיוחדים, משתפת בסיפור חייה המרגש ובאתגרים שהיא מתמודדת איתם מדי יום. היא מספרת על כוחה של האישה, על ההשראה שהיא שואבת מהרבי מלובביץ' ומנשים אחרות שחולקות איתה חוויות דומות, ומעניקה מסר עוצמתי של תקווה ואמונה 

בראיון מרגש עם מירי, מושקי לנדאו חושפת את סיפור חייה כאם לארבעה ילדים, ביניהם בן בן 11 עם צרכים מיוחדים. היא משתפת בקשיים היומיומיים שהיא מתמודדת איתם, אך גם באופטימיות ובכוח הרצון שלה להמשיך הלאה.

לנדאו מספרת שהיא שואבת את כוחה מהרבי מלובביץ', שלימד אותה לראות את הנשמה של האדם מעבר למראהו החיצוני. היא מצטטת את דבריו של הרבי, שכל אישה יכולה להשפיע ולתת כוח למישהו אחר, ומעודדת נשים אחרות למצוא את הכוח הזה בתוכן.

למרות הקשיים, לנדאו ממשיכה לחייך ולהתקדם הלאה. היא מוצאת סיפוק בדברים הקטנים שהיא עושה לעצמה, כמו עשר דקות של שתיית קפה לבד. היא לומדת להסתכל על הכאב בעיניים ישירות, ומאמינה שאחרי נפילה, האדם יכול רק לעלות.

"המוח שליט על הלב" - להקשיב לרגשות אך להחליט בשכל איך לפעול. זהו מסר של כוח ושליטה עצמית, שעוזר לה להתמודד עם האתגרים של חייה.

סיפורה של מושקי לנדאו הוא סיפור של אמונה, כוח רצון וחוסן נפשי. היא מהווה מקור השראה לנשים רבות שמתמודדות עם קשיים דומים, ומזכירה לכולנו את החשיבות של להמשיך הלאה למרות המכשולים שבדרך.

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר