גלובליזציה • התכנית המלאה

ישראל תהפוך לפולין? פוטין מסמן יעד חדש והרעב בצפון קוריאה

בתכנית חדשות החוץ השבועית בהגשתו של ציקי ברנדוין, נעסוק בשאלה אם יש מה להשוות את ישראל לפולין • פינת הטלסקופ: ה'יעד הבא' של פוטין • 'נקודת מבט': הרעב בצפון קוריאה • צפו בתכנית (גלובליזציה)

ציקי ברנדוין | כיכר השבת |

בתכנית 'גלובליזציה' שתרכז לכם את כל מה שמסעיר את העולם בימים אלה נעסוק גם בנושאים שונים ומגוונים ונכנס לרבדים שלא מדברים עליהם בכל מקום.

מה שמחכה לנו השבוע:

הרפורמה במערכת המשפט כמו בפולין?

שליח 'כאן חדשות' לאירופה, דב גיל-הר, בריאיון על סדרת הכתבות שלו דמוקרטיה.סוף ועל השאלה אם אפשר בכלל להשוות את השינויים במערכת המשפט בישראל לבין המתרחש במדינות כמו פולין והונגריה בהן נפגע חופש הביטוי ובעיקר בתי המשפט.

אז מה ההבדלים? ומה הדימיון? והאם אחרי הבחירות הקרבות בפולין הסיכויים של מועמדי האופוזיציה חסרי סיכוי לחלוטין.

הטלסקופ: המלחמה הבאה של פוטין?

שנה בדיוק למלחמה באוקראינה, ונראה כי בקרמלין מתעקשים כמו בימים שלפני הפלישה להאשים את אוקראינה בניסיון לתקוף - הפעם חבל טרסטינטניה שבמולדובה.

החבל שייך דה יורה למולובה, אך דה פקטו בידיה של בדלניים פרו רוסיים. החשש הוא כי רוסיה מנסה ליצור מבצע "דגל שווא". על הסאגה הזו - עסקנו בפינה השבועית.

נקודת מבט: רעב מכה את צפון קוריאה

בעוד הרודן הצפון קוריאני קים ג'ונג און נהנה ממנעמי השלטון, אזרחי הצפון סובלים ממחסור חמור במזון בין היתר בשל הסנקציות, מגבלות הקורונה והמדיניות של קים ג'ונג און שממשיך לזסרב לקבל סיוע מהעולם. בפינה עסקנו בשאלה לאן המשבר הצפון קוריאני יגיע.

צפו בתכנית המלאה.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר