הקצין הבכיר מזהיר

כך המשטרה תאכוף את ההפרות בטישים וחתונות

אכיפת העוצר על השכונות האדומות; שינוי הגישה של המשטרה והתיקים הפליליים למארגני הטישים והחתונות הלא חוקיות • סנ"צ גלעד בהט, ראש מדור חקירות, בראיון לישי כהן (משטרה)

ישי כהן | כיכר השבת |

סנ"צ גלעד בהט, ראש מדור חקירות במשטרת ישראל, מזהיר כי המשטרה תפתח חקירות פליליות, בנוסף לקנות, למארגני חתונות המנוגדות להנחיות משרד הבריאות. צפו בראיון המלא.

לדבריו: "אנחנו חושבים שהמטרה הברורה והחיונית בנושא הזה היא ההתקהלויות. אותם ארועים שבהם אנו מוצאים 400-500 איש, ואותם צריכים למנוע, משום שההתקהלויות הללו מהווים מוקד הדבקה גדול מאד.

"עד היום כאשר היית מוצא אדם בארוע המוני הוא לא היה נקנס, אבל היום במידה והוא יהיה תושב של אחד הערים שתחת סגר או הגבלות, הוא יאכף ויקבל קנס על סך 500 ש"ח".

איפה נמצאת המשטרה בכל הנושא של האירועים במקומות סגורים, כדוגמת 'טישים' וחתונות בהם משתתפים המונים?

"אנחנו נמצאים בהרבה מאד ארועים אותם אנחנו מכירים, אך לא על כל האירועים אנו מודעים מראש. יחד עם זאת אין לנו שום כוונה לעבור מבית לבית, משום שהאחריות היא בסופו של דבר גם האזרחים.

"אנחנו כמשטרה פועלים גם בהידברות, ומתקשרים לבעלי שמחה וממליצים להם כיצד לנהוג כדי שלא יעברו על החוק, ואנחנו מתכוונים לפעול בנושא הזה לא רק באופן של קנסות, אלא בפתיחת תיק פלילי, דבר שיישאר עם האזרחים גם אחרי הקורונה".

צפו בראיון המלא.

הכתבה הייתה מעניינת?

תוכן שאסור לפספס

0 תגובות

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, לשון הרע ותוכן החורג מגבול הטעם הטוב.

טוען תגובות...
תוכן שאסור לפספס

עכשיו בכותרות
הנקראים ביותר
המדוברים ביותר