ישי ריבו  גד אלבז  שקד  גבעת זאב

קינוחים

פשמק. ה"שערות סבתא" של הפרסים - כך מכינים את הממתק המסקרן של הפרסיםהגרסה האיראניתכך מכינים את הממתק המסקרן של הפרסיםמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת פשמק מתוק ומדליק - או כמו שאנחנו קוראים לזה בעברית: צמר גפן מתוק, שערות סבתא, סוכר, שמבלולו או ימבמבם. צפו והכינו (מתכונים, אוכל)
סטרוברי שורט קייק - לתקתק קינוח לחג בחצי שעה: סטרוברי שורט קייקספיישל שבועותלתקתק קינוח לחג בחצי שעה: סטרוברי שורט קייקתמיד דוחים את הכנת הקינוח לרגע האחרון? הקינוח הזה בדיוק בשבילכם (מתכונים לשבועות, אוכל)
אוהבים שילוב של תפוחים וקינמון? זה בשבילכם - אוהבים שילוב של תפוחי עץ וקינמון? זה בשבילכםבאנו לשדרגאוהבים שילוב של תפוחי עץ וקינמון? זה בשבילכםאוקיי, למאפה הבא אין שם מוגדר, אז פשוט נספר לכם ממה הוא מורכב: בסיס בצק פריך, מלית תפוחים ועוגיות ספירלה קינמון פריכות מעל
מטבעות שוקולד ופירות יבשים - משהו קטן מתוק: מטבעות שוקולד ופירות יבשיםHomemadeמשהו קטן מתוק: מטבעות שוקולד ופירות יבשיםעיגולים קטנים ומתוקים של אושר שטעים להכין בכמויות גדולות ולהתפנק מתי שמתחשק (מתכונים, אוכל)
מוקה שוקולטה פרווה - כל מה שאנחנו צריכים החורף הזה: מוקה שוקולטהמתחת לפוךכל מה שאנחנו צריכים החורף הזה: מוקה שוקולטהללא ספק מדובר במשקה החורף האולטימטיבי: מתוק, סמיך ומנחם כל כך. המתכון עלינו, הפוך והספר - עליכם (מתכונים)
כמו בוטיק בפריז. אקלר קפה - כמו בוטיק בפריז: מדריך וידאו להכנת אקלר קפהבוקר אורכמו בוטיק בפריז: מדריך וידאו להכנת אקלר קפהתחמיאו למשקה הבוקר-צהריים-ערב שלכם עם מאפה אלגנטי יפהפה במילוי קרם קפה וזיגוג קפה מעל. צפו (מתכונים, אוכל)
צ'ורוס ריבת חלב - צפו: צ'ורוס ריבת חלב - סופגניות גרסת מקסיקובאנו לשדרגצפו: צ'ורוס ריבת חלב - סופגניות גרסת מקסיקובנר האחרון, אנחנו נפרדים מחנוכה עם "סופגניות" מקסיקניות מפנקות. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים)
טראפלס יין - עד חצי שעה: 5 קינוחים מהירים ללא אפייהברגע האחרוןעד חצי שעה: 5 קינוחים מהירים ללא אפייהטראפלס שוקולד לבן, כדורי שלג, טראפלס שוקולד בציפוי קקאו, כדורי קוקוס וניל בציפוי שוקולד ויש גרסה למבוגרים
טראפלס שוקולד לבן - מהיר ומתוק: טראפלס שוקולד לבן ללא אפייהמהיר ומתוק: טראפלס שוקולד לבן ללא אפייהאזהרה: הכדורים הלבנים האלה הם קסם מענג שמתקתקים ב-20 דקות. הכפילו כמויות, יש לכם להיט לחנוכה הזה (אוכל)
כדורי קוקוס וניל בציפוי שוקולד - צפו: כדורי קוקוס-וניל בציפוי שוקולד ברבע שעהמדריך וידאוצפו: כדורי קוקוס-וניל בציפוי שוקולד ברבע שעהמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת נגיסי קינוח מתוקים וכיפיים של קוקוס בנגיעת וניל מצופים בשוקולד תוך 15 דקות (אוכל)
תה חם מתובל - הגרסה המעולה והבלתי אלכוהולית ליין חם מתובלמתחממיםהגרסה המעולה והבלתי אלכוהולית ליין חם מתובלבאירופה, משקה האירוח האולטימטיבי בחורף הוא היין החם המתובל, אך מה אם האורחים ילדים או סתם לא מעדיפים אלכוהול?
כדורי אגוזים וקינמון מלאי אנרגיה - פאוור בול: כדורי אגוזים וקינמון מלאי אנרגיהHomemadeפאוור בול: כדורי אגוזים וקינמון מלאי אנרגיהמתכון לחטיפי אנרגיה ביתיים קלים להכנה שבניגוד לאלה הקנויים, הם באמת בריאים (מתכונים, אוכל)
מוס שוקולד ואבוקדו - להשאיר את המצפון מאחור: מוס שוקולד ואבוקדובריא יותרלהשאיר את המצפון מאחור: מוס שוקולד ואבוקדומדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת מוס שוקולד קרמי עם נגיעה פירותית בגרסה בריאה יותר ופרווה לגמרי (מתכונים)
ספינג' בגרסה מפתיעה - לכבוד ראש חודש כסלו: ספינג' בגרסה מפתיעהמדריך וידאולכבוד ראש חודש כסלו: ספינג' בגרסה מפתיעהכלומר, זה נראה כמו ספינג', זה מריח כמו ספינג' וגם דרך ההכנה דומה - אבל זה לא בדיוק ספינג' (מתכונים, אוכל)
קרמבו תוצרת בית - יש מחסור בקרמבו? אנחנו מכינים אותו בביתHomemadeיש מחסור בקרמבו? אנחנו מכינים אותו בביתשטראוס ופלדמן מדווחות על מחסור חמור בקרמבו בעקבות הביקוש הרב, אז אנחנו פשוט מכינים אותו בבית (מתכונים)
כדור שוקולד נמס עם הפתעות מתוקות בפנים - מרשים - ולא באמת מסובך: כדור שוקולד נמסמדריך וידאומרשים - ולא באמת מסובך: כדור שוקולד נמסמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת אחד הקינוחים המרשימים ביותר: כדור שוקולד נמס שמסתיר בתוכו הפתעות מתוקות (אוכל)
צ'יפס תפוחי עץ וקינמון ביתי שכיף לנשנש - צ'יפס תפוחי עץ וקינמון ביתי שכיף לנשנשHomemadeצ'יפס תפוחי עץ וקינמון ביתי שכיף לנשנשצ'יפס מתקתק, קראנצ'י ועם ארומה סתווית של קינמון שיחד מתחברים לחטיף ביתי ממכר - ובעיקר, בריא יותר (מתכונים)
עוגת פאדג' שוקולד עם גלידת סנדיי - צפו: מה שקורה כשמחברים גלידת סנדיי ופאדג' חםקינוח לאחדצפו: מה שקורה כשמחברים גלידת סנדיי ופאדג' חםמדריך וידאו שלב אחר שלב להכנת קינוח שווה במיוחד - וכל שאר התוספות עליכם. תתפרעו (מתכונים, אוכל)
פאדג'טיק. פאדג' שוקולדי עסיסי + ארטיק - צפו: ארטיק שוקולד ביתי מ-4 מרכיבים בלבדהבאנו איתנוצפו: ארטיק שוקולד ביתי מ-4 מרכיבים בלבדאו כמו שאנחנו קוראים לו: פאדג'טיק. פאדג' שוקולדי עסיסי + ארטיק. מדריך וידאו שלב אחר שלב (מתכונים, אוכל)
שייק אבטיח - בוסט של בריאות: שייק אבטיח מ-4 מרכיביםבוסט של בריאות: שייק אבטיח מ-4 מרכיבים4 מרכיבים פשוטים שטוחנים לתערובת חלקה ומקבלים את אחד השייקים הבריאים והטעימים ביותר (מתכונים, אוכל)
כיכר אוכל
המומלצים