אאא

רצף של מספר אבדות כואבות בתוך חב"ד, שבאו לידי ביטוי בעיקר בקמפיינים אינטנסיביים לגיוס משאבים מתוך חב"ד, מטלטלות קשות את בני הקהילה ומעוררות מחשבה מחודשת על צורת ההתמודדות עם משפחות חב"דיות שנמצאות במצוקה עקב טיפולים רפואיים מורכבים או חלילה גרוע מכך.

הטכנולוגיות החדשניות והזמינות משמשות את העסקנים וגופי הצדקה לקמפיינים נוטפי רגש שמגייסים את כלל חסידי חב"ד לסייע במימון טיפולים וניתוחים יקרים ומורכבים בארץ או בחו"ל.

במקרים מצערים במיוחד, הקמפיינים מיועדים לטובת סיוע למשפחות האומללות שנותרו ללא יקיריהם.

כשבודקים את המצב בקהילות אחרות, מגלים שגם כאשר אירעו מקרים קשים, המשפחות הצליחו להחזיק מעמד גם ללא מסע התרמה מאנשי הקהילה. הפתרון של חסידויות וחצרות רבות הוא, יצירת מסגרת ביטוח קולקטיבי לכלל חברי הקהילה.

מבצע מיוחד עבור גולשי כיכר השבת: ביטוח בריאות בפרמיית מחיר נמוכה ביותר | לפרטים לחצו כאן

עלות הביטוח, עבור כל אחד מהחסידים, היא נמוכה במיוחד אך הם מקבלים סל שירותים רחב מאוד. מעבר לתועלת הפרטית, גם הקהילה כולה יוצאת נשכרת בכך שבמקרה של בעיה רפואית חמורה חס וחלילה, כל העלות נופלת על חברת הביטוח והמשפחה הנזקקת מקבלת סל הגנה מושלם, עם הטיפולים הכי טובים ובמהירות הכי גבוהה.

בניגוד לאלה המעדיפים להדחיק את העיסוק בתרחישים לא נעימים שעלולים לקרות ל"ע לכל אחד, בקהילות אלה מבינים שהוויתור על ביטוח בריאות בשל העלות החודשית – מחזיק מעמד רק עד שהקטסטרופה מגיעה, וכשהאסון מגיע הוא פוגע בכל הקהילה.

בחב"ד הגיע הזמן והם אומרים די לקמפיינים כואבים, מבחינתם, עכשיו זה הזמן להתעורר ולמנוע את האסון הבא. מוסדות רבים כבר הצטרפו לפוליסת ביטוח הבריאות הקולקטיבית של אנ"ש, וכעת אלפי חסידי חב"ד מצטרפים, מתוך דאגה ואחריות לבני משפחה.

לביטוח הקולקטיבי שני יתרונות עיקריים: א. הפרמיה זולה במיוחד עם פערים של 50% בין הביטוח הקולקטיבי לביטוחים הפרטיים, בגלל היעדר עלויות שיווק, מה שמאפשר לשווק פוליסות זולות במיוחד. ב. ביטוח שמכסה סעיפים נרחבים יותר, אפשרות לקבלת כיסויים נוספים ללא תשלום ומעמד משופר מול חברת הביטוח, זאת בגלל כמות החברים הגדולה, המבוטחים בביטוח קולקטיבי שמהווים כוח צרכני בעל השפעה רבה.

יחד עם המסע הפרטי של חסידי חב"ד, הטמעת הערך הנחוץ של 'ביטוח בריאות' מתעצם אצל כלל הציבור. גם גולשי 'ככר השבת' זכאים לקבל פוליסה בפרמיית מחיר נמוכה ביותר, ולהבטיח לעצמם כי עשו את ההשתדלות הנדרשת לבריאותם ולבריאות משפחתם.

מבצע מיוחד עבור גולשי כיכר השבת: ביטוח בריאות בפרמיית מחיר נמוכה ביותר | לפרטים לחצו כאן

תוכן הכתבה באדיבות גפן בסד ביטוחים