אאא

שבוע אחרון נותר למכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה" כאשר אלפים רבים כבר הצטרפו למכריה הסינית  הגדולה והייחודית, בה יזכו במוצרים יקרי ערך ובפרסים מיוחדים ובכך נהיו שותפים במצוה הגדולה שזו היא הזכות של כל המשתתפים, ליטול חלק בפרוייקט הצלת חיים האדיר של "איחוד הצלה". 

המכירה הסינית שע"י ארגון "איחוד הצלה", צוברת תאוצה בכל הריכוזים החרדים ברחבי הארץ. במוקדי המכירה הפועלים בימים אלו סביב השעון בצוות מתוגבר, מדווחים על אלפי מצטרפים חדשים, כאשר רבים מציינים לשבח את המגזין הייחודי, המפואר והשווה של המכירה המכיל שלל מוצרים יוקרתיים כמו קיה קרניבל בחסות ביג ליס רכבים, חבילת שיפוץ מושלמת מבית 'אינסייד', מטבח אקסלוסיבי מבית 'אורכיד מטבחים' ועוד שורה ארוכה של פרסים שווים במיוחד. 

בנוסף בכל יום נערך "החידון היומי", הגורם להתעניינות שיא והשתתפות בפתרון החידה עם למעלה מחצי מליון שיחות נכנסות! למוקד, יימשך עד לסגירת ההרשמה למכירה,. החידון המהנה נערך ללא עלות, ובו עונים המשתתפים על חידות ומשתתפים בהגרלה יומית. ההשתתפות בחידון מתבצעת ע"י חיוג למספר המיועד המופיע במגזין המכירה שחולק בתיבות הדואר, ועונים על שאלות שתשובותיהן מופיעות בין דפי המגזין. 

יצוין כי למכירה הסינית שותפים חברות מכבי שירותי בריאות שנתנה את החסות הראשית, ביג ליס רכבים, אינסייד ואורכיד מטבחים ומרכז הספות. 

בהנהלת "איחוד הצלה" מציינים כי "הזריזות והמהירות היא חיונית להצלת חיים ואותה חרטנו על דגלנו. המשתתפים בפרויקט המבורך נחשפים לפעילות האדירה להצלת חיים בכל רחבי הארץ ושותפים למשימה העליונה של הגשמת חלום והצלת חיים במהירות ובכל מקום. כל השתתפות משפיעה על פעילויות הארגון למען הצלת חיי אדם, והשותפות עמנו במצוה גדולה זו היא הזכות הגדולה של כל המשתתפים בה"". 

כל שניה יקרה ומצילת חיים: אז חייגו עכשיו למוקד המכירה הסינית הפועל ברציפות עד ליום ההגרלה בטל' – 5935*