אאא

בזמן שאחרים מפזרים לנשואים שלהם מתנות כמו סירים או מחבתות, במשפחת המלוכה הכללים נראים אחרת. הזוג הטרי הארי ומייגן, מחזיקים כרגע ב-3 בתים, ביניהם קוטג' שנמצא בארמון קנסינגטון, מעון נוסף ב-Cotswolds ובית קייט חדש הנקרא York Cottage. הוא נמצא 180 ק"מ צפונית ללונדון בתוך אחוזת ענק השייכת לבית המלוכה, והתקבל מהסבתא הצנועה אליזבת שלא רצתה להגזים עם המתנה.

הווילה החדשה שוכנת בתחומה של אחוזת סנדריגהאם, היכן שהמשפחה המלכותית אוהבת לבלות לפעמים ומדובר באחד הבתים האהובים ביותר על המלכה שנמצא בתחום האחוזה. לנסיך וויליאם ולקייט מידלטון נתנה המלכה את Anmer Hall, שנמצא גם כן באחוזה כמתנת נישואין.

האחוזה החדשה של הזוג המלכותי (צילום: T.M.O.Buildings)
האחוזה החדשה של הזוג המלכותי (צילום: T.M.O.Buildings)
הגדלה

הבית נבנה בימי המלך אדוארד השלישי, שנתן אותו לבנו המלך ג'ורג' החמישי ב-1893 ונחשב כ"משונה". לפני שהזוג יפקוד את הקוטג' עם השם המוזר, הוא יצטרך לעבור שיפוצים ושינויים קלים מאחר ושימש עד היום כבית נופש וכמשרד המרכזי לסגל עובדי סנדרינגהאם.

על פי מגזין "מטרו", מה שאירוני בסיפור, הוא שהקוטג' קיבל במשך השנים את הכינוי "קוטג' הרווקים", כנראה שלא עוד.
כפי שנאמר, הזוג לא יארוז בקרוב את חפציו לעבר הבית החדש; הם עוד ממצים את הנוטינגהאם קוטג', ועל פי התכנון ימשיכו להתגורר בו בקרוב. "מטרו" מוסיף כי כוונתה של המלכה אליזבת הייתה לתת לזוג פינה שקטה מכל ההמולה של העיר שיוכלו להגר אליה מדיי פעם ולנוח מהרעש.