אאא

משטרת ירושלים הצליחה להביא לסיכול התפרצות וגניבה של 41 מחשבים ניידים, שנאים וציוד הגברה בשווי עשרות אלפי שקלים מבית ספר בירושלים. חוליית הפורצים ובה ישראלי ו 2 תושבי שטחים נעצרו.

בליל שבת, התקבל דיווח במוקד המשטרה מאזרח, לפיו מזהה מספר אנשים המתנהגים בצורה מחשידה סמוך לבית ספר אגרון שבשכונת קריית יובל.

השוטרים שקיבלו את הדיווח, הוקפצו למקום ושם הבחינו בשלושה חשודים, ורגע לפני שהצליחו להימלט ברכבם עם הרכוש, פעלו השוטרים מיד ועצרו אותם.

בחיפוש שערכו ברכבם הופתעו השוטרים לגלות כ - 41 מחשבים ניידים כולל שנאים וציוד הגברה בשווי עשרות אלפי שקלים, אלו עפ"י החשד נגנבו מבית הספר.

בתחקור ראשוני עלה חשד כי מדובר ב 3 חשודים הפועלים כחוליה, ובבדיקת זהותם עלה כי אחד מהם כבן 33 תושב מזרח י-ם ו 2 חשודים נוספים הנם תושבי השטחים ללא אישור שהייה בישראל.

החשודים כאמור נעצרו והובאו לחקירה בחשד לפריצה וביצוע גניבה, קשירת קשר לביצוע פשע, כניסה לישראל שלא כחוק והסעה ברכב של שוהה בלתי חוקי.

מעצרם של כלל החשודים הוארך בפני בית המשפט אמש עד תאריך 7.8.18. לפני זמן קצר, הגיעו נציגי בית הספר לתחנת המשטרה וקיבלו חזרה לידיהם את כלל הרכוש לשם השבתו לבית הספר.

במשטרה ציינו כי "ערנותו של האזרח והדיווח המידי למשטרה ששולבו יחד עם פעילות מהירה ונחושה של השוטרים, הביאו לסיכול הגניבה, מעצרם של חוליית הפורצים והשבת הרכוש חזרה לבית הספר".