אאא

קמפיין ההסתה החדש של אלי נכט באשדוד שנחשף ב'כיכר השבת', ממשיך לעורר זעם רב בציבור החרדי באשדוד. אתמול (רביעי) נרשמה עליית מדרגה עם פנייתו של העסקן משה גרינבוים, מי שמוקם בבחירות הקודמות כמספר 5 ברשימת יהדות התורה בעיר, אל חברת 'אפיקים' שעל האוטובוסים שלה מתנוססים שלטי ההסתה, בדרישה לעצירה מיידית של הקמפיין.

במכתבו להנהלת החברה כותב גרינבוים: "פונה אני כנציג ציבור חרדי באשדוד, בעקבות קמפיין פוגעני נגד הציבור החרדי בעיר שמתפרסם על גבי אוטובוסים של חברתכם, חברת אפיקים, לרבות באלה הנעים בתחומי השכונות החרדיות".

גרינבוים מתייחס לקמפיין המסית של נכט שתיעוד שלו נחדף ב'כיכר השבת': "מדובר בקמפיין של עו"ד אלי נכט, מועמד למועצת העיר הנמנה על עולי ברית המועצות, שכדי לצבור הון פוליטי ולגרוף קולות מהמגזר הרוסי בעיר, יצא בקמפיין פוגעני נגד הציבור החרדי באשדוד, תחת הכותרת "די לכפיה", כביכול מישהו מנסה לכפות על מישהו אחר אורח חיים מסוים בניגוד לרצונו".

את מכתבו מסיים גרינבוים בדרישה נחרצת: "אני בטוח שחברת 'אפיקים', שנהנית מהציבור החרדי באשדוד שהוא משתמש כבד בחבורה ציבורית, תכבד את לקוחותיה ולא תיתן יד ובמה לפרסום קמפיין מביש ופוגעני זה, ובפרט שהוא מתפרסם אף על אוטובוסים שנכנסים לשכונות החרדיות.