אאא

השרה לשוויון חברתי, ח"כ גילה גמליאל (הליכוד), סיירה היום (חמישי) בעיר החרדית בני ברק, בליווי יו"ר הליכוד בעיר יעקב וידר, העומד גם בראש רשימת מחל למועצת העיר.

במהלך היום, פגשה השרה תושבים וקראה להם לבחור ברשימת הליכוד למועצת העיר, כשהיא מדגישה כי וידר, שדלתות משרדי הממשלה פתוחות בפניו, יוכל להשיג תקציבים משמעותיים ולשתף פעולה עם ממשלת ישראל לטובת שיקום התשתיות הקורסות בעיר בני ברק ועבור כלל תושבי העיר.

בהמשך הסיור הגיעה השרה, המופקדת על תחום ניצולי השואה, לביקור מיוחד במוזיאון השואה "גנזך קידוש השם", שם פגשו השניים גם את סגן השר יעקב ליצמן וראש עיריית בני ברק, חנוך זייברט.

השרה, כך נראה, חשבה שגם זייברט וליצמן הם מצביעים פוטנציאליים לרשימה בראשות וידר, והדגישה שוב כי תושבי בני ברק ירוויחו מאוד אם יבחרו נציגים מטעם הליכוד למועצת העיר: "אני רוצה שוידר יהיה חבר מועצה, בעזרת ה'. זו הדרך לשיתוף פעולה לטובת תושבי העיר"...

יצוין כי לפני מספר שבועות נחשף ב"כיכר השבת" כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הודיע על תמיכתו ברשימת מחל בראשות יעקב וידר למועצת העיר בני ברק, ובשבוע שעבר הודיעו גם בכירי מפלגת "כולנו" - שר הבינוי והשיכון יואב גלנט ושר הכלכלה והתעשייה אלי כהן על תמיכתם ברשימת מחל.