אאא

תאונה קטלנית במיוחד בכביש 90 בין רכב פרטי לאוטובוס ובה 6 נפגעים. חובשים ופראמדיקים של מד"א בסיוע כוח רפואה של צה"ל קבעו את מותם של גבר בשנות ה-30, אישה בשנות ה-20 ופעוט כבן 7 חודשים. 3 מנוסעי האוטובוס מטופלים במקום במצב קל. 
 
חובש רפואת חירום במד"א מאור לאב סיפר: "כשהגענו למקום המראה היה מזעזע. ראינו אוטובוס עומד בצד הדרך כשהנוסעים עומדים לצידו. בסמוך, בתעלה בצד הדרך ראינו רכב פרטי הפוך מרוסק ומעוך לחלוטין. מחוץ לרכב היה תינוק כבן שנה במצב אנוש, 2 חובשים מד"א שחלפו במקום והוזנקו החלו לבצע בפעוט פעולות החייאה. מחוץ לרכב שכבה צעירה בשנות ה-20 ובתוך הרכב בכיסא הנהג נלכד גבר בשנות ה-30 כשהוא עם פגיעה רב מערכתית. הגבר והאישה היו ללא דופק וללא נשימה ולאחר בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותם. תינוק כבן שנה הועבר לניידת טיפול נמרץ ולאחר מאמצי החייאה נאלצנו לקבוע את מותו."
 
פראמדיק מד"א איתי אוריון הוסיף וסיפר: "התינוק כבן שנה היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית. בסיוע רופא שנקלע למקום ביצענו פעולות החייאה ממושכות אך מצבו היה קריטי ולאחר דקות ארוכות נאלצנו לקבוע את מותו במקום. מדובר בתאונה קשה מאוד. נוסעי האוטובוס כל העת היו במקום והייתה המולה".

חובשת בכירה במד"א שרה ישראלי סיפרה: "כשהגענו למקום התאונה ראינו כ- 50 נוסעים מחוץ לאוטובוס, כולם היו בהכרה מלאה והתהלכו. ביצעתי סריקה באוטובוס והתחלנו למיין את הנוסעים שהתלוננו. 13 מהנוסעים סבלו מחבלות קלות וסימני חרדה. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני וסייענו להם. את הנהג, גבר כבן 50 העברנו למסוק מד"א שנחת בסמוך ואת שאר הנוסעים העלנו לאמבולנסים ופינינו אותם לבי"ח סורוקה, כולם במצב קל."

מהמשטרה נמסר כי כביש 90 מצומת הערבה לשפך זוהר נחסם לתנועה לשני הכיוונים בשל התאונה הקשה. התנועה מופנית לכבישים 31 ו-25.