אאא

שבועון 'כפר חב"ד' ממשיך להתרחב וישיק בסוף השבוע מוסף חדשות שבועי, שירכז בתוכו את החדשות המרכזיות מהנעשה והנשמע בחסידות חב"ד, בארץ ובעולם, לצד כתבות וטורים.

מוסף החדשות מצטרף לחבילה השבועית של השבועון החב"די, הכולל מגזין, מוסף לנשים, מוסף לילדים ומוסף לנערות.

"השקת מוסף החדשות היא צעד נוסף בהתרחבות חבילת 'כפר חב"ד' בשנים האחרונות וחלק מתנופה ניכרת בשדרוג איכות החבילה לתועלת הקוראים", אומרים במערכת השבועון הוותיק.

במערכת מציינים כי התרחבות החבילה מתאפשרת בזכות ברכותיו המופלאות של הרבי ל'כפר חב"ד'. במכתב הנדיר לרגל גיליון החמש-מאות, כתב הרבי מליובאוויטש: "והנני שולח בזה את איחולי הלבביים וברכותי לחברי המערכת, הכותבים והקוראים של עיתון חשוב זה, שליט"א, אשר השם יתברך יצליחם ללכת מחיל אל חיל בעריכת ובהפצת העיתון ובהפצת תוכנו, שענינו הוא הפצת היהדות, תורה ומצוותי', בכלל, והפצת מעינות תורת החסידות חוצה, בפרט".

"בעוד חודשים מעטים תחל 'שנת הארבעים' (!) מהיום שבו יצא לאור הגיליון הראשון של 'כפר חב"ד'", כותבים העורכים הרב אהרן דב הלפרין ור' מנחם כהן במאמר משותף שפרסמו, "כברת דרך עצומה עשתה החוברת הדקיקה בת העמודים האחדים – מאז ועד היום, מדור השחור-לבן והמכונות שהציבור הצעיר אך בקושי יודע להגות את שמן, ועד ליום הזה, שבו אנו מצליחים בסייעתא דשמיא לספק לציבור הרחב יותר ממאה עמודים בכל שבוע. מהעידן שבו העיתון הגיע למספר בתים מצומצם ועד לזמננו, שבו העיתון נקרא בשקיקה בידי רבבות אנ"שים ויהודים ממגוון המגזרים.

"כמעט בכל שבוע נדמה לנו כי אנו עושים ככל יכולתנו, אם לא למעלה מזה. לא תמיד המשימה קלה, אך ברכתו והתייחסותו המיוחדת של הרבי לעיתון, מלוות אותנו ומעניקות כוחות מחודשים, שבוע אחרי שבוע, ולא פחות מכך מחדירות בנו תחושת אחריות עצומה של עיסוק ב'שופר של הרבי'".