אאא

אולמרט עולה למתקפה: ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, שהיה במצב דומה לנתניהו היום, מחליט לתקוף את ראש הממשלה, והוא אומר היום (ה') ליעקב איילון, בערוץ "חדשות 13". כי אין שום דמיון בינו לנתניהו, למרות סרטוני התעמולה שהאחרון מפרסם. והוא זה שהחליט להתפטר, כי הוא חשב שזה האינטרס של המדינה.

אולמרט, החליט לתקוף אישית את רעיית ראש הממשלה, ואת בנו יאיר, על כך שהם אלו שמפרסמים את הסרטון של מפלגת הליכוד, על "אוסף העטים" של אולמרט. גם על הטענות שרצו היום ברשתות החברתיות, שמשמיצות את אולמרט כי הוא לא נחקר על כמה פרשיות ששמו נקשר בהם,

לדברי אולמרט: "אדם צריך להיות במצב נפשי קשה מאוד, כשהוא מפרסם כאלה שקרים עלי, והוא תוהה, באיזה מצב צריך להיות ראש הממשלה, כמה עליבות הנפש יש לו, כשהוא מפרסם כזבים כאלה, אין לו בושה או כבוד עצמי מינימלי".

לגבי החקירות שלו כראש ממשלה אמר אולמרט: "נתניהו מנצל את מעמדו לרעה, הדברים שאני נחשדתי, לא היו על מקרים שקרו כשכיהנתי כראש הממשלה, החקירות היו על ההיסטוריה שלי, ברור שנתניהו ניצל את מעמדו כראש הממשלה, כדי לקבל שוחד, ולתת למקורבים המיליארדרים שלו טובות הנאה, ולקבל לאשתו תכשיטים, כשאני הייתי ראש הממשלה, אשתי, שהיא ציירת מוכשר, לא מכרה את הציורים שלה. כדי שאני לא יקבל טובת הנאה".

לסיום, אולמרט התחייב כי למפלגה שהייתה הבית שלו במשך שנים – הליכוד, לה הוא בוודאי לא יצביע. אך אולמרט גם לא שכח לשגר עקיצה לכיוונה של כחול-לבן, ואמר כשאני ידע עמדה ברורה, אני אשקול אם להצביע להם.

בעקבות דבריו של אולמרט בחדשות 13, עם יעקב אילון נמסר ממפלגת הליכוד: "אולמרט זוכה מאשמת דיווח כוזב למבקר המדינה על שווי אוסף העטים, ולא נחקר על עצם קבלת העטים היקרים כמתנות מאנשי עסקים".