אאא

הרב אחיעד אטינגר (47), תושב עלי שבבנימין ואב ל-12 ילדים, הוא האזרח שנפצע באורח אנוש בפיגוע המשולב שהתרחש הבוקר (ראשון) ליד אריאל.

משפחתו מבקשת מהציבור להרבות בתפילה לרפואתו: הרב אחיעד אהוד בן כרמית.

לוחמי צה''ל במרדף אחר המחבל (דובר צה''ל)
לוחמי צה"ל במרדף אחר המחבל (דובר צה"ל)

כזכור, שלושה בני אדם נפגעו הבוקר בפיגוע ירי מתגלגל בשומרון, אחד מהם נהרג, אדם נוסף נפצע במצב אנוש והשלישי במצב קשה. כוחות צה"ל מנהלים מרדף נרחב אחר המחבל שביצע את הפיגוע ונמלט.

 מתחקיר ראשוני של צה"ל עולה כי בסביבות השעה רבע לעשר בבוקר, מחבל תקף חייל בצומת אריאל - החייל נפגע, המחבל חטף את נשקו של החייל וביצע ירי אל עבר אזרחים.

המחבל ביצע ירי לשלושה רכבים בצומת, בירי הראשון נפצע אזרח, בירי השני אין נפגעים ובירי השלישי אזרח יצא מהרכב, המחבל לוקח את הרכב ונמלט.

מצומת אריאל המשיך המחבל בנסיעה לצומת גיתי אבישר, כשלאורך הדרך הוא מבצע ירי מהרכב לצומת - וגם שם יש נפגעים, כפי הנראה חייל נוסף שנפגע.

לאחר מכן המחבל נסע עם הרכב לכיוון ברוקין, שם הוא נוטש את הרכב בכניסה לכפר וכרגע מתבצע מרדף נרחב בשיתוף כוחות מיוחדים, שב"כ ומשטרה.

בג'יהאד האיסלאמי בירכו על הפיגוע ואמר: "הפיגוע באריאל הגיע כדי להנחות את המצפן ולהזיז את המאבק לשדה הטבעי שלו. אנו מברכים על הפיגוע ומצדיעים לגיבורים המורדים בגדה המערבית".