אאא

שר הכלכלה אלי כהן (כולנו, הליכוד) התארח באולפן 'ישי ורבינא בכיכר' ויצא במתקפה חריפה נגד יו"ר 'ישראל ביתנו' אביגדור ליברמן, שלבריו העדיף אינטרס אישי על פני טובת המדינה.

כותרות הראיון עם השר אלי כהן: 

אביגדור ליברמן: "אנחנו הולכים לבחירות על רקע אישי. ליברמן מזגזג. הוא היה שותף לדיל להריץ את משה ליאון בירושלים ושם הוא היה עם החרדים. במהלך המו"מ הוא דרש מיליארדי שקלים ופתאום הוא חושש מהגירעון. טובת המדינה לא לנגד עיניו.

"ליברמן שם שיקולים אישיים לפני טובת המדינה. העם בא ואמר את דברו. 65 מנדטים היו חלק מגוש הימין.  הייתה הכרעה דמוקרטית וברורה. אבל ליברמן גרר אותנו לבחירות מיותרות".

הפרדה בין גברים לנשים: "אני איש מסורתי. מאנשים יודעים לחיות יחד כמה מגזרים. אני בתור שר הכלכלה עובד לשלב את האוכלוסייה החרדית. אפשר לחיות יחד, מחלוקות בתוך מפלגות קיימות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"צריך לשלב את החרדים. יש עליה בגיוס חרדים לצבא. ונשים שמשתתפות בעבודה. הדרך היא באמצעות שותפות ולא באמצעות שיסוי. ליברמן עושה את מהלכיו רק ממניעים פוליטיים".

חוק הגיוס: "כתוצאה מהמו"מ עם ליברמן יש הסכמה שיעדי הגיוס ייקבעו בממשלה. אנחנו תומכים במהלך הזה. על כזה דבר הולכים לבחירות? ליברמן אמר לפני הבחירות אני תומך בנתניהו והפיל ממשלת ימין. הוא תמך בממשלת אחדות כי גנץ פוסל את נתניהו.

"האוכלוסייה החרדית היא פוטנציאל חשוב מאוד לקידום הכלכלה וקידום הצמיחה. יועץ משפטי הוא יועץ והשרים הם אלו שיחליטו. כך גם בנושאי ההפרדה – ההחלטה היא שלנו".