אאא

מקרה קשה אירע הערב (חמישי) בישוב החרדי יסודות, שבאזור השפלה: נהג אוטובוס של חברת 'אפיקים' היכה מכות נמרצות אברך תושב הישוב, משום שלטענתו הוא דפק על דלת האוטובוס.

על פי המידע שהגיע ל'כיכר השבת', האברך ראה את נהג האוטובוס נוסע בפראות בתוך היישוב הקטן, ובשל כך דפק על הדלת הראשית תוך שהוא מסמן לו שייאט את מהירות הנסיעה.

אלא שהאברך לא ציפה לתגובה החריגה של הנהג: זה קם ועצר את האוטובוס, ירד ממקום מושבו, השכיב את האברך על המדרכה והצליף בו מכות נמרצות, כשכל אותה העת אשתו עומדת בסמוך וצופה בבעתה בנעשה.

אחת מנשות הישוב, שהייתה עדה למקרה, התקשרה ל'כיכר השבת' כשהיא נסערת, דקות לאחר המקרה, ותיארה: "עברתי ברחוב, ראיתי אוטובוס עוצר בצד ונהג מכה את האברך". 

"אני עדיין רועדת בכל הגוף", סיפרה האישה בחלחלה. "צעקתי לאשתו 'תקחי אותו, עוד רגע אין לך בעל'. האברך היה נראה חצי מת. נהג האוטובוס היכה אותו מכות רצח בכל חלקי גופו, ונתן לו בוקסים חזקים בחזה". 

לאחר שהנהג סיים להפליא את מכותיו באברך, הוזעק למקום אמבולנס שפינה אותו לבית החולים 'קפלן' ברחובות, שם הוא אושפז לטיפול רפואי דחוף.

 תקרית מהעבר: נהג 'אפיקים' מקלל נוסעים חרדים (תמונה, אילוסטרציה: Zack Wajsgras/Flash90)

יצוין, כי תושבי יסודות ששוחחו הערב עם 'כיכר השבת' טוענים כי נהגי חברת 'אפיקים' נוהגים באופן קבוע בצורה פראית בתוככי הישוב החרדי.

"מדובר ביישוב קטן, אבל נהגים מרשים לעצמם להשתולל ולנסוע בצורה המסכנת את חייהם של רבים, בפרט ילדים וזקנים המתקשים להימלט מהם במהירות. זו תופעה שחייבת טיפול יסודי", הם מסיימים בדאגה.

מחברת 'אפיקים' טרם נמסרה התייחסות לפניית 'כיכר השבת', בבקשה לתגובה. כשזו תגיע, היא תתעדכן