אאא

שידור חי מכנס התשובה בראשות מרן שר התורה:

למרות גילו המופלג יצא מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי מגדרו למען המערכה הגורלית והגיע הערב (רביעי) מבני ברק לאופקים. מחר יגיע לצפון הארץ, במוצאי שבת כנס התשובה הגדול בתל אביב, וביום ראשון הכנס הגדול בצומת בר אילן שמואל הנביא בירושלים.

שו"ת מיוחד ממרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי יוקרן על גבי מסכים עם תחילת הכנס, בשיחה עם נכדו ונאמן ביתו הרב יעקב קנייבסקי מתבטא מרן שר התורה כי אלו שיפעלו למען רשימת 'יהדות התורה' "יזכו בדין" בראש השנה תש"פ.

את המשא המרכזי בכנס הגדול באופקים נושא ראש ישיבת תפרח הגאון רבי אביעזר פילץ. מסע מיוחד ישא הצדיק הגאון רבי שמעון גלאי עם מסר מיוחד לתושבי הדרום.

 צפו: הקהל ברגעי כניסת מרן לכנס

בתוך כך, שר התורה הגר"ח קניבסקי הגיע באורח נדיר לביקור אצל רב העיר הגאון הרב עמרם אוחיון. כעת בדרכו לכנס.

בכנס ישמיע את 'דבר המערכה' יו"ר 'דגל התורה' חבר הכנסת משה גפני, בסיום הכנס יובאו דברים מיוחדים ממרן שר התורה לתושבי הדרום בכלל ותושבי העיר אופקים בפרט. 

עצרות הענק מתקיימים לאור הדברים הנוקבים שאמר מרן שר התורה בימים האחרונים על חשיבות מערכת הבחירות לעתיד היהדות החרדית בארץ ישראל, לצד דבריו הנוקבים של ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין, לפעול ולהפעיל למען הגדלת הכוח של יהדות התורה בבחירות הקרובות. דברים אלו מתחדדים בעיקר נוכח הצהרותיהם הגלויות והקולניות של משנאי הדת, שנשאו ראשם לפגוע בכל הקדוש והיקר לנו ומבקשים לקעקע את תורת ישראל.