אאא

זעם בקהילת נפגעי הטרור וההורים השכולים בשל התייחסות מחפירה של יו"ר 'ישראל ביתנו' ח"כ אביגדור ליברמן לאם שכולה שניסתה לדבר אל לבו במסדרונות הכנסת.

בתיעוד שהגיע לידי 'כיכר השבת' נראית אם שכולה מנסה לדבר עם יו"ר ישראל ביתנו, אך הוא נמלט. מדובר בקבוצה של הורים שכולים שהגיעו לכנסת על מנת לדבר על לבו של ליברמן שיסלול את הדרך לממשלת אחדות ללא הרשימה הערבית המשותפת. ההורים הציגו מכתב ובו 130 חתימות של הורים שכולים.

בקהילת נפגעי הטרור מגיבים בזעם: "תמיד כשמשפחות שכולות פונות במסדרונות הכנסת לחבר כנסת או שר, הם עומדים בנימוס מקשיבים. אבל לא אצל ליברמן. גסות הרוח שהפגין גורמת לנו לחוש שהוא במסע מטורף של שנאה לכל עבר".

מירב, אמא של סגן שיר חג'ג' הי"ד שנרצחה בפיגוע בירושלים, הגיבה לאחר מכן: “אני רוצה שהוא יסתכל למשפחות השכולות בעיניים ויסביר להן אך הוא מתכוון לקדם עונש מוות או גירוש מחבלים, יחד עם חברי כנסת ערביים שהפגינו רק בשבוע שעבר נגד חיסול של מחבל רוצח בעזה".

"כשליברמן היה צריך אותנו הוא ידע לקרוא לנו, אז עכשיו הוא צריך גם לבוא ולתת תשובות על הדברים האלה. אנחנו דורשים ממנו לקחת אחריות ולהצטרף לממשלת ימין”.