אאא

שוב תאונה קטלנית בה מעורבים רוכבי אופניים: שני רוכבי אופניים, כבני 40, נהרגו הבוקר (שני), כתוצאה מפגיעת רכב, בכביש 5511, סמוך למחלף הדרים שבשרון. מדובר בכביש חד-מסלולי ללא מעקה הפרדה, שמחבר בין הכביש הראשי לבין הכניסה למושב בני ציון.

שני רוכבי האופניים רכבו בצורה מקצועית כחלק מקבוצה אך רכב שחלף במקום פגע בהם ומותם נקבע בזירת התאונה.

 

שלוימי ליפשיץ, חובש באיחוד הצלה, סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ושני זוגות אופניים. ביצענו פעולות החייאה בזירת התאונה על שני רוכבי האופניים שסבלו מפגיעות רב מערכתיות. למרבה הצער, נקבע מותם בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלו".

פרמדיק מד"א אוהד ביין שהגיע למקום סיפר: "המראה היה קשה מאוד, ראינו שני זוגות אופניים מפורקים על הכביש, ורכב פרטי מעוך. על הכביש שכבו שני גברים כבני 40 עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הענקנו להם טיפול רפואי ולאחר ניסיונות החייאה נאלצנו לקבוע את מותם. נהג הרכב, גבר כבן 29, טופל במקום".

רועי סולומון מתנדב זק"א שטיפל בזירה. "מדובר בקבוצת רוכבי אופניים שרכבו רכיבת בוקר בצידי הכביש, רכב פרטי שהגיע מצפון לדרום פגע במעקה בטיחות והתנגש בעוצמה רבה בשני רוכבים כבני 40. כשהגעתי למקום ראיתי עשרות חלקי אופניים מפוזרים על הכביש ובסמוך עליהם שכבו שני הרוכבים על הכביש כשהם סובלים מפגיעות קשות וללא הכרה.

"פרמדיק מד"א נאלץ לאשר את מותם של השניים במקום, מתנדבי זק"א מרחב שרון מטפלים בגופות ההרוגים ובאיסוף הממצאים הרבים בזירה הקשה. נסיבות התאונה נחקרת ע"י המשטרה".

מהמשטרה נמסר כי "לפני זמן קצר התקבל במשטרת ישראל דיווח על תאונת דרכים סמוך לצומת הדרים, בין 2 רוכבי אופניים לרכב. גורמי רפואה קבעו את מותם של שני רוכבי האופניים. נהג הרכב במקום. בוחני תנועה בדרכם למקום ונסיבות התאונה נבדקות".

בינתיים, כביש 5511 צומת בני ציון נחסם לתנועה בשני הכיוונים בעקבות התאונה. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה. יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות.