אאא

גולשי 'כיכר השבת' מתגייסים להצלת האברך ר' בנימין זאב בן אסתר רייזל רכטשפר, אבא לילד בן שנתיים שגדל כיתום מאבא ומאמא, וזקוק כעת לעזרתכם לאחר שחלה במחלה קשה, ועלות הטיפולים הרפואיים מסתכמים במאות אלפי שקלים.

העסקן אהרלה יקטר שמכיר אישית את ר' בנימין זאב מספר ל'כיכר השבת' על אברך צעיר, שמעולם לא רצה שיזכירו את שמו או את תמונתו, ותמיד היה מאלו שעזרו לשני, ואף פעם לא רצה לקבל שום דבר מאף אחד, וכאן לצערינו מדובר במקרה של פיקוח נפש של ממש.

לתרומה לזאבי כנסו כאן

בחודשים האחרונים המחלה הקשה התפשטה בגופו של האברך, ולאחר שהרופאים הכינו את הסובבים לגרוע מכל, הורה האדמו"ר מאמשינוב להביא לארץ רופא מומחה שהמליץ על נתינת זריקה ביולוגית מיוחדת שעלותו מסתכמת ב-60.000 ש"ח בכל חודש, ושביכולתה להציל את חייו.

האברך זאבי שגדל עם המון צער ועגמת נפש בחייו, נאלץ להתמודד כעת לבדו עם מחלה קשה, כשבנו בן השנתיים רובץ על פתחו.

ידועה לכולנו הסגולה של נתינת צדקה בחנוכה על מנת להיחתם בגזר דין טוב ב'זאת חנוכה', ולכן אנחנו לא יכולים לעמוד מנגד, ומי שישמח את האברך הרי זו סגולה שבניו לא יהיו יתומים חס וחלילה.

לתרומה לזאבי כנסו כאן

בנוסף, זאבל'ה מתמודד גם עם הוצאות משפטיות שונות, וגם עם קושי גדול בהתניידות לצורך קניית תרופות והגעה ל'יד שרה', והכול בגלל שהוא חוסך כל שקל מיותר לטובת הצלת חייו.

"כל אחד מהגולשים נקרא לתרום כפי יכולתו ולהתפלל לרפואת האברך ר' בנימין זאב בן אסתר רייזל לרפואה שלימה בקרוב", אומר יקטר.

עוד הוא מוסיף, כי במידה והתרופה אכן תעזור לאברך, יש סיכוי שהיא תיכנס לסל הבריאות כתרופה מצילת חיים.

הציבור נקרא לתרום בלינק המצורף כאן או לחייג למספר 02-6308966. כמו כן, ניתן לתרום בכל עמדות 'נדרים פלוס'.