אאא

שלושה בני אדם נפצעו הלילה (ראשון) בתאונת דרכים - ככל-הנראה עצמית - בכביש 40, צפונית לשדמה, לכיוון מצפה רמון.

כוחות ההצלה הוזעקו לזירה סמוך לשעה 01:30 בעקבות דיווח על רכב שהתהפך. חיילים שעברו במקום החלו לסייע לנפגעים ולמקום הוזעק גם מסוק של צה"ל שסייע בהעברת הנפגעים לבית החולים.

לוחמי האש מתחנות נגב ונגב מזרחי פעלו לחילוץ שני לכודים מתוך הרכב הפרטי. מהמקום פונו לבית החולים 'סורוקה' בבאר שבע, אישה כבת 35 במצב קשה, גבר כבן 50 במצב בינוני עד קשה וגבר כבן 40 במצב בינוני.

פאראמדיק מד"א שמעון אקנין סיפר: "כשהגענו למקום ראינו רכב הפוך על הגג, חיילים שחלפו במקום והבחינו בתאונה התחילו לסייע לנפגעים, מחוץ לרכב היה גבר כבן 40 בהכרה מלאה, ובמושב שלצד הנהג ובמושב האחורי נלכדו אשה כבת 35 וגבר כבן 50, הם היו בהכרה מלאה וסבלו מחבלות בראש בגב בבטן ובגפיים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

"תוך פעולות חילוץ מורכב וממושך של הכבאים במקום, ובסייוע של כוחות רפואה והיטס של צה"ל שהגיעו, הענקנו לשלושת הפצועים טיפול רפואי מציל חיים ופינינו את אותם לבית החולים במסוק של מד"א ובמסוק צבאי".

יוסף זילברשטיין חובש באיחוד הצלה סיפר: "בסיוע צוותי רפואה של צה"ל הענקנו סיוע ראשוני לשני גברים ואשה שנפצעו קשה ובינוני. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה. שני מסוקים וטיפול נמרץ צבאי הגיעו לזירה לסייע בפינוי מהיר של הנפגעים".

מהמשטרה נמסר כי "מתחקור ראשוני של שוטרים שהגיעו למקום עולה החשד לת.ד עצמית. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים".