אאא

אבנר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו יצא היום (רביעי) בפוסט שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו נגד אלו הטוענים כי אביו דואג רק לעצמו.

"סליחה מראש על החפירה", פתח נתניהו הבן את הפוסט. "אם יש משהו שמחרפן אותי בשנה האחרונה זאת הטענה "שנתניהו דואג רק לנתניהו".

אבנר חשף, "לא מזמן שאלתי את אבא שלי, מאיפה הדרייב להמשיך בפוליטיקה? מאיפה בעצם הגיע הרצון להיכנס לתחום הזה? החיים שלו היו יכולים להיות די שלווים. בכל רגע ב30 שנים האחרונות הוא היה יכול לפרוש ולעבור לשגרת הרצאות נוחה בעולם. הוא ענה לי, "יש עוד הרבה עבודה", תמיד".

"הוא עשה המון בשביל המדינה, הסביר, אבל נסיבות המציאות תמיד הובילו שיש עוד מה לעשות- כדי להבטיח את הישרדותנו כאן, ושאף פעם אי אפשר לנוח. הוא אמר לי שהוא לא רוצה שלמדינה יהיה אותו גורל כמו המדינה היהודית הקודמת שהקמנו בארץ (ממלכת החשמונאים, 140-63 לפנה"ס), ושהוא חושב שהייעוד שלו הוא להבטיח כמה שיותר את קיומה וחוסנה של המדינה".

הוא הוסיף: "אני מאמין שהוא עשה את זה מצויין בעשור האחרון ושהוא האדם הכי טוב - היחיד! - למשימה. סבבה, אני אולי משוחד, אבל יותר משני מיליון מצביעים חושבים כמוני. לפחות".

 אבנר נתניהו הפתיע בטלוויזיה: "זה לא כשר" (באדיבות כאן 11)

"גם אם אנשים לא מסכימים עם האג'נדה או הביצועים שלו, אל תגידו שהוא דואג רק לעצמו ולא אכפת לו. כי המניע שלו היא שליחות מוחלטת לעם הזה והמדינה הזאת. שמי שלא מסכים יתמקד באג'נדה, ואני מבטיח לעשות הכול כדי לשכנע את הלא משוכנעים שאבא שלי תותח אמיתי. והכול בחיוך, מה זה כל העצבים האלה סביב פוליטיקה פתאום?".

"בסוף אבא שאל אותי אם יש לי טענות כלפיו. אמרתי שהוא אבא נפלא ושהשליחות הקטנה שלנו (המשפחה) בינתיים היא לשמח אותו ולתת לו את השקט הנפשי, להיות השליח של כולנו".

ראש הממשלה בנימין נתניהו שיתף את הפוסט וכתב: "אבנר בנינו היקר, ריגשת אותנו מאוד בדבריך הרגישים, החמים ומקסימים. זכינו".